פרשת ההתעמרות בבלפור: מנכ"ל הדואר הציע עבודה לשירה רבן

כמה ימים לאחר שהעובדת החרדית בבית ראש הממשלה הגישה תלונה במשטרה מנכ"ל דואר ישראל דני גולדשטיין נשלח על ידי מקורבי משפחת נתניהו להציע לה עבודה

'ידיעות אחרונות' חושף הבוקר כי כמה ימים לאחר שהעובדת החרדית בבית ראש הממשלה הגישה תלונה במשטרה על התעמרות מצדה של הגברת שרה נתניהו , מנכ"ל דואר ישראל דני גולדשטיין נשלח על ידי מקורבי משפחת נתניהו להציע לה עבודה.

ב- ynet פורסם צילום מסך של מסרון ששלח מנהל הדואר לעובדת החרדית עליו נכתב: "שירה שלום, מחר ייצרו איתך קשר. דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל".

למחרת השיחה, ראש לשכתו של גולדשטיין הציעה לרבן עבודה כאשנבאית באחד מסניפי הדואר בירושלים. רבן דחתה את ההצעה הנדיבה, בשל השכר הנמוך שהוצע לה.
בנוסף, בכתב התביעה מוערבת גם רבקה פאלוך, יועצת ראש הממשלה לענייני חרדים שפנתה לרבן והבטיחה לה כי יסדרו לה עבודה במשרה ממשלתית.

פרקליטה של רבן, עו"ד אורן גרוס, אמר: לוינט "יש בידינו ראיות נוספות שממוטטות את כל השקרים של משפחת נתניהו. מדוע הם טרחו לשלוח אליה את מנכ"ל דואר ישראל בכבודו ובעצמו שיציע לה ג'וב בתמורה לשתיקה? על ראש הגנב בוער הכובע".

מדואר ישראל נמסר בתגובה לוינט: "הליך מיון וקליטת עובדים בדואר ישראל מתבצע אך ורק באמצעות חלקת משאבי אנוש, בהתאם לצורכי החברה. הנ"ל מעולם לא הועסקה בחברתנו"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.