פרשת הצוללות: במשטרה מגבים את רה"מ

גורמים במשטרה הודפים את ההאשמות של יעלון ולפיד כביכול נתניהו קשור לפרשת הצוללות "הדברים שהם אומרים בתקשורת רחוקים מאוד ממה שאמרו במשטרה"

גורמים במשטרה הודפים את ההאשמות של יעלון ולפיד כביכול נתניהו קשור לפרשת הצוללות "הדברים שהם אומרים בתקשורת רחוקים מאוד ממה שאמרו במשטרה", אמר גורם במשטרה לוינט. יש לציין כי לפיד ויעלון העידו בפרשת 3000.

יעלון צייץ מוקדם יותר בחשבון הטוויטר שלו: "אני מדגיש כי על אף שמדובר בעסקת רכש ביטחונית, אין ולו חשוד אחד מאנשי משרד הביטחון. כל מעגלי השחיתות משיקים לנתניהו ולשכתו, לאנשיו שהעדיפו בצע כסף על פני ביטחון המדינה. עדיין לא מאוחר מדי לחקור את נתניהו באזהרה בפרשה".

יעלון כתב: "אם כל כך הרבה ממקורביו, הסמוכים לאזניו, הצמודים לשולחנו, נאמני נאמניו, נחקרו כחשודים וכעת המשטרה ממליצה להגיש נגדם כתבי אישום חמורים, איך ייתכן ש'הוא לא ידע?'. אם לא ידע שהשחיתות החמורה הזו מתנהלת מתחת לאפו שיילך הביתה! אם ידע, שיעיד, שייחקר, שיוכיח חפותו או שיתן את הדין. אני עדיין סומך על הפרקליטות שתתבונן בממצאים, שתתעמק בהמלצות ושתבחן שוב את ההליכים ואת מידת מעורבותו האישית, לכאורה, של נתניהו בשחיתות ההרסנית הזו. לי אין ספק שנתניהו ידע, לי אין ספק שנתניהו חייב להחקר באזהרה בפרשה, לי אין ספק שאזרחי ישראל ראויים לדעת את האמת".

ח"כ יאיר לפיד אמר כי "נתניהו חייב לציבור הסבר. מה הוא עוד לא ידע? איך קרה שסביבו הרוויחו לפי החשד עשרות מיליונים מתחת לשולחן בעסקת נשק רגישה שהוא ניהל באופן אישי? איך ייתכן שהוא לא ידע, ומדוע אישר מכירת צוללות מתקדמות למצרים תוך שהדבר הוסתר משר הביטחון, משרד הביטחון וצה"ל? אם כל זה קרה מבלי שנתניהו יודע מה הולך אצלו בלשכה, הוא אינו כשיר להמשיך בתפקידו".

עוד אמר לפיד כי "המלצת המשטרה להעמיד לדין בעוון שוחד בפרשת הצוללות את מפקד חיל הים, סגן ראש המל"ל, ראש הסגל של ראש הממשלה והעו"ד האישי והאדם הכי קרוב אליו, לא מאפשרות לבנימין נתניהו להמשיך ולכהן עוד בתפקידו. במשמרת שלו, אנשי אמונו והקרובים לו ביותר חשודים כי סחרו בקודש הקודשים של מדינת ישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.