פרשת הרמתי: שתי צעירות נעצרו בחשד לכליאה

לאחר מעצרו הבוקר (א') של אהרן הרמתי מנהל המדרשה לבנות בירושלים, חוקרי מחלקת ההונאה במשטרת ירושלים עיכבו לחקירה שתי צעירות נוספות.

פרשת הרמתי, לאחר מעצרו הבוקר (א') של אהרן הרמתי מנהל המדרשה לבנות בירושלים, חוקרי מחלקת ההונאה במשטרת ירושלים עיכבו לחקירה שתי צעירות נוספות.

במשטרה עצרו את הבנות בחשד לכליאת שווא של צעירה שלמדה עימן לפני מספר שנים.

החקירה  בפרשה נמשכת.

f150413ns02

ח"כ עליזה לביא בירכה ואמרה על סגירת מדרשת באר מרים: "אני מחזקת את ידי משטרת ישראל ועיריית ירושלים אשר פעלו בכל הכלים העומדים לרשותם, חקרו ללא לאות, והביאו להוצאת צו סגירה ל'באר מרים' ולמעצרו של אהרן רמתי.

 

אני סמוכה ובטוחה כי רשויות הרווחה עושות ותעשינה כל שביכולתן לתמוך בנשים ששהו במקום, ולסייע להן לחזור לחיק משפחותיהן ולחיים תקינים".

הבוקר פשטו שוטרים על המקום ובדקו חשדות לביצוע עבירות בתחום הרווחה, הבטיחות, בריאות הציבור ועמידה בתקני משרד החינוך.

ראש המדרשה אהרון רמתי לא נמצא במתחם במהלך הפשיטה, אך נעצר מאוחר יותר. רמתי הובא לחקירה במשרדי יחידת ההונאה בחשד לקבלת דבר במרמה. שש צעירות עוכבו לחקירה, גם הן בחשד לקבלת דבר במרמה

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תחפשו מתחת לאדמה תמצאו בכל מוסד דומה ,סיבות בטיחות לסגירה…… מי עומד בכל המהומה הזאת…..האם זה איום של אותה קבוצה שלטת ,לכל מנהלי הסמינרים במגזר הכללי ,כי כל מנהל אשר לא יתכופף למנהיג, וינהל את מסדותיו באופן אחר …נסגור לו את המוסד כדרך שעשינו לרמתי…ראו הוזהרתם !!!!!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב