פרשת עמיר פרץ: ההקלטה נחשפת • העובדים מספרים על הפגישות, על הכספים, על רכישת הקולות • הקשיבו להקלטה

בעקבות הפרסום הבוקר כי יושבת-ראש מפלגת "העבודה", שלי יחימוביץ', חשפה בגלי צה"ל כי מפלגת העבודה היא המפלגה לגביה התפרסם התחקיר הבוקר, וכי עמיר פרץ הוא השר הבכיר לשעבר המוזכר בה. "לשמחתי, חבר הכנסת שהיה מעורב בדברים לכאורה כבר אינו חבר מפלגת העבודה".

כעת נחשפת ההקלטה, הדובר בהקלטה הוא אחד מאלו שעבדו במטה הבחירות של סמי שושן, גיסו ומקורבו של עמיר פרץ. שרץ בעצמו בפריימריז ולא התברג במקום ריאלי.

עמיר פרץ – ההקלטה
בהקלטה הוא נשמע אומר כי היתה פגישה עם מנהיגים של הבדואים במבצע "עמוד ענן" שנקרא "פגישה במחנה החברתי", שארכה שלוש שעות ומהות הפגישה היתה כי ככל שתיתן לנו יותר קולות תקבל הרבה כסף.

עוד הוא מספר בהקלטתו כי ישבו יום אחד במסעדה, וסמי ביקש ממנו להביא פנקס צ'יקים הוא רשם צ'יק לבדואי ראש החבורה, אך הבדואי לא הסתפק בזה ואמר כי הוא זקוק לעוד כסף כדי להמריץ את חבריו הבדואים שיצביעו למען עמיר פרץ בפריימריז, וכי עמיר פרץ היה נוכח בכל מסירת העסקאות.

מפכ"ל המשטרה אמר באירוע סיכום השנה של מחוז חוף: "המשטרה תחקור ותעשה את עבודתה לחקר האמת. בואו ניזהר בכבודם של אנשים בשיח הציבורי. בהינף משפט אנו יכולים לפגוע כל כך קשה באחרים", אנו לא נהיה כלי משחק בידי אף גוף פוליטי", הוא הבהיר ".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.