פרשת רמתי: רגב פנתה ליועץ המשפטי

חבר הכנסת מירי רגב הודיעה כי תפנה ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה לפתוח בבדיקה של פרשת אהרן רמתי שמנהל את המדרשה שעלתה לכותרות

חברת הכנסת מירי רגב הודיעה כי תפנה ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה לפתוח בבדיקה של פרשת אהרן רמתי שמנהל את המדרשה השנויה במחלוקת.

רגב כתבה בדף הפייסבוק שלה, "אמא את היצר הרע״ כך אמרה אחת הבנות הנמצאות במדרשת באר מרים לאמא שלה. האם שהתקשרה אלי וסיפרה בתאורים כואבים את אשר עובר עליה נגעה לליבי, לא יכולתי שלא להזדהות עם הכאב.

שיחת הטלפון הזו מצטרפת לפניות נוספות שקבלתי מהורים שבנותיהן נמצאות במדרשת באר מרים בירושלים.

רגב כותבת ומבטיחה: כי עוד היום אפנה בנושא ליועץ המשפטי לממשלה ולמשטרה כדי לבדוק כיצד ניתן לסייע לאותן משפחות".

כזכור, המשטרה פתחה בבדיקה אחר הנעשה במדרשה של אהרן רמתי בשל תלונות רבות מהורים שהתלוננו על כך שרמתי מוביל ליחסי מרות וניתוק קשר בין התלמידות להורים.

בנוסף, התקבלו תלונות נוספות שעשויות  בקרוב לשפוך אור על הפרשה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ממש שקר ובילבול נגד הרב שליט"א

  עולם הפוך ראיתי… אני יודעת שזה בכלל לא כת, זה מקום טוב מאוד לבנות, הייתי שמה… מקום מכובד מאוד מאוד, גם גדולי ישראל מעודדים הסמינר. פשוט הפגנה חילונית שהם רוצים להרום הדעת.

  דייייייייי … ההורים יעשו חישובים למה הם לא מכבדים את דרכה של הבת ואז יבינו למה ניתקו את הקשר, ממש עולם הפוך ראיתי…. המפגינים רוצים לעקור את הדעת, משום שהם חלק ממדינת השמד.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • כיבוד הורים זה חלק ממצוות התורה.לא צריכים לשמוע מההורים לעבור על מצוות ה' אך אסור לזלזל ולפגוע בהם . אם באמת אלו הנתונים שהבנות פוגעות בהוריים וראש המדרשה שלהם לא מוחה זה מעלה נקודה אדומה מאוד.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב