פרשת 4,000: המשטרה דורשת להאריך את מעצרם של מקורבי רה"מ

המשטרה דורשת הערב (ראשון) מבית המשפט להאריך בשמונה ימים את מעצרם של יועץ התקשורת המקורב לראש הממשלה נתניהו, וכן את מעצרם שלושת המקורבים הנוספים

המשטרה דורשת הערב (ראשון) מבית המשפט להאריך בשמונה ימים את מעצרם של יועץ התקשורת המקורב לראש הממשלה נתניהו, וכן את מעצרם שלושת המקורבים הנוספים.

עורך אתר "וואלה" לשעבר ינון מגל העיד הבוקר במשטרה .‎וזאת לאחר שביום חמישי האחרון הודה בריאיון לגל"צ כי היטה את הסיקור לטובתו של ראש הממשלה נתניהו לאחר לחצים כבירים שהופעלו עליה. "תמיד היו לי הרבה ביקורות על מוציאים לאור", אמר ל"דקלסגל". "עבדתי בהרבה מערכות תקשורת והיו לי הרבה ביקורות שעושים שם דברים שלפעמים גורמים לאנשים להרגיש, כמו שאמרו בידיעות אחרונות, כאילו אונסים אותם".

מגל ציין כי "אם אזומן למשטרה אז בהחלט אגיד מה היה שם. היו לחצים מלמעלה לטובת נתניהו, היו תקופות שהיו לחצים, אבל אני חייב להגיד שאני חושב שאם יום אחד אני אצטרך לתת דין וחשבון מול האנשים שהיו מתחתי – אני אצא יותר טוב מרוב עמיתי".

רק באולפן שישי האחרון חשף אמנון אברמוביץ בערוץ החדשות כי במשטרה חושדים שראש הממשלה סירב לאפשר תחרות בבזק. בתמורה לכך האתר "וואלה" שבבעלות שאול אלוביץ' הטה את הסיקור לטובת נתניהו. על פי הדיווח של אברמוביץ בתיק צפויות בו הפתעות ונראה כי זהו "התיק החזק ביותר מכל התיקים, עם הפוטנציאל הנפיץ ביותר". התיק שהיה בטיפול הרשות לניירות ערך הועבר לידי המשטרה, בשל החשדות המוצקות.

עד המפתח בפרשה צפוי להיות מנכ"ל וואלה, אילן ישועה, שהיה אחראי על הסיקור באתר ופעל לצנזר כתבות ביקורתיות על בני משפחת נתניהו, וכן לסקר באופן אוהד את רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו.

בזק  הודיעה לבורסה הבוקר כי "נוכח ראיות שמצאה רשות ניירות ערך במסגרת חקירתה, אשר העלו חשדות לביצוע עבירות נוספות, נפתחה הבוקר חקירה משותפת חדשה של חוקרי הרשות והיחידה ולמאבק בפשיעה הכלכלית בלהב 433, במסגרתה נעצרו מספר חשודים ביניהם נושאי משרה בכירים בקבוצת בזק".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.