פרשה 512: הרב דניאל זר מסר עדות במשטרה

הרב דניאל זר, אחד מגדולי המחזירים בתשובה מסר עדות במשטרה על ניסיון חיסול בפרשה שמסעירה את עולם הפשע • גורם המעורה בפרשה: "הרב זכה לכבוד גדול והערכה רבה כשהוא הגיע למשרדי המשטרה. הרב נשאל על האירוע, אך לא היה לו קשר אליו"

פרשת 512: הרב דניאל זר, שעומד בראש ישיבה בפרדס כץ והוא אחד מגדולי המחזירים בתשובה מסר עדות על ניסיון חיסול בפרשה שמסעירה את עולם הפשע.

בעבר שמו של הרב נקשר כבורר ויועץ רוחני לגורמים רבים בעולם הפשע הישראלי.

על פי הדיווח בוואלה חדשות בימים האחרונים התבקש מזכה הרבים  להעיד על ניסיון חיסול בין עבריינים שאירע ב-2003.

במשטרה סבורים כי לרב יש מידע שיכול להוביל לפרטים חדשים בחקירה ולפיכך נחקר מהרב ומסר עדות במשך שלוש שעות, לאחר עדותו הוא  שוחרר ללא תנאים מגבילים.

אחד האנשים שמעורב בפרשה סיפר לוואלה!NEWS כי חוקרים הגיעו לביתו של הרב בבני ברק בשעה 06:30 בבוקר וביקשו ממנו להתלוות אליהם לחקירה במסגרת הפרשה. "הרב ביקש להתפלל שחרית. החוקרים התנגדו, אך כשהבינו את התנגדותו של הרב, הם נענו לבקשה", אמר.

אסי אבוטבול

עוד הוא מוסיף, "הרב זכה לכבוד גדול והערכה רבה כשהוא הגיע למשרדי המשטרה. הרב נשאל על האירוע, אך לא היה לו קשר אליו. במשטרה סברו שהוא יוכל לשפוך אור על מידע שיש בידה, אך לא מעבר לכך".

מקורביו אמרו בתגובה לוואלה! NEWS: "מדובר על מקרה לפני 12 שנה, הרב הוזמן למתן עדות בלבד. אין לו קשר או מעורבות לתוכן הפרשה הנחקרת על ידי משטרת ישראל".

 

במקביל, פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר כתבי אישום נגד האחים יצחק ומאיר אברג'יל, ונגד אבי רוחן, מוטי חסין ו-14נוספים נוספים שפעלו בצורה מסונפת.

לשמונה עשר מהחשודים מיוחסות עבירות על פי חוק המאבק בארגוני פשיעה קרי עבירות של חברות בארגון פשיעה וכן ביצוע עבירות חמורות של רצח, נסיון רצח ו/או סחר בסמים וכן עבירות הלבנת הון במסגרת חברותם בארגון. לשניים מהחשודים מיוחסות עבירות חמורות של רצח ונסיון רצח.

לעצורים מיוחסים, רצח 3 חפים מפשע, פציעת עשרות ונסיון רצח רוזנשטיין באמצעות מטען חבלה ברחוב יהודה הלוי בתל אביב ביום 11.12.03, זאת במסגרת חברות בארגון פשיעה, נסיון רצח רוזנשטיין באמצעות רכב תופת ביום 30.6.03 בכיכר פלומר בגני התערוכה בתל אביב, זאת במסגרת חברות בארגון פשיעה, 11 פרשיות ייבוא וסחר בסמים, בהן סחר במיליוני כדורים, סחר במאות קילוגרמים של קוקאין, נסיון סחר במעל 10 טון חשיש ועוד, זאת במסגרת חברות בארגון פשיעה, רצח גיא יחזקאל ביום 8.10.03 בגרמניה, נסיון רצח אסי אבוטבול ביום 1.8.04 בצ׳כיה

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.