פשוט שערוריה: סלקום גונבת אתכם מדי חודש (וידאו)

אם אתם לקוחות של סלקום ועודכנה לכם החבילה מחדש אין סיכוי כמעט שלא תגלו כי החברה עשקה אתכם בעוד 20 שקלים לפחות על שיחות לחו"ל שלא ביצעתם מעולם. צפו בכתבה {תביעה לביהמ"ש נגד סלקום}

אם אתם לקוחות של סלקום ועודכנה לכם החבילה מחדש אין סיכוי כמעט שלא תגלו כי החברה עשקה אתכם בעוד 20 שקלים לפחות על שיחות לחו"ל שלא ביצעתם מעולם.

וכך זה עובד, לקוחות של חברת "סלקום" משלמים 19.90 שקלים עבור הטבות לחבילות חו"ל. הבעיה היא שהם מעולם לא ביקשו אותה ואף אחד לא שאל אותם אם הם מעוניינים בה.

לפני כמה ימים הוגשה לבית המשפט בקשה לתביעה ייצוגית כנגד סלקום, בטענה שהחברה מחייבת את כל הלקוחות שלה בחיוב חד פעמי של חבילת חו"ל, עורך דין רועי ביטון אומר "מדובר בתביעה גדולה מאוד. רק השנה הצטרפו לסלקום 500 אלף איש. אנחנו מעריכים אותה בכ-20 מיליון שקל וצפונה",.

כאשר נשאלה הנציגה האם הרבה לקוחות מחויבים על החבילה הזו, היא השיבה, "אני נתקלת בזה פה ושם, כן, כעיקרון אין לנו את החבילה הזאת בלי חבילת חו"ל, אז בדרך כלל מה שאנחנו עושים זה להסיר ישר את חבילת החו"ל. במקרה שנציגים שוכחים להסיר, אז כן יש ללקוח חיוב על חבילת חו"ל ותמיד אנחנו מזכים".

ומה אומרים בסלקום,  "סלקום פועלת כחוק. מדובר בהטבה ללקוחות שמתכוונים לצאת לחו"ל. לקוח שאינו מעוניין יכול לבטל את ההטבה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גונבים את הכסף לחייל בשירות חובה

  סלקום למרות שהיה טעות בעסקה שהציעו והם לא יכלו להוציא אותה לפועל רוצים לקחת לי חצי מהמשכורת שלא בצדק
  אני יייח בחובה ביחידה קרבית משתכר 1600 שקל
  סלקום הציע לי עסקה על שלושה קווים שהסכמתי ודלחו את הסימים החברה לא יכלה להוציא את העסקה לפועל והם דורשים ממני חצי מהמשכורת שלי שלא בצדק

  דיאב |
  הגב