רגל של חזיר נתלה בפתח ביכ"נ בערד

בעיר ערד מתנהל מאבק כבר הרבה שנים בין תושבי העיר החרדים והחילונים, כאשר כל צד טוען לגניבת מבנים, על כל בית כנסת שנחנך מתעוררת סערה של "השתלטות חרדית" אך לעליית מדרגה כזו איש לא ציפה. רגל של חזיר תלוי בפתח בית כנסת במדינת היהודים {פשע שנאה}

בעיר ערד מתנהל מאבק כבר הרבה שנים בין תושבי העיר החרדים והחילונים, כאשר כל צד טוען לגניבת מבנים, על כל בית כנסת שנחנך מתעוררת סערה של "השתלטות חרדית" אך לעליית מדרגה כזו איש לא ציפה. רגל של חזיר תלוי בפתח בית כנסת  במדינת היהודים.

מטעם חסידות גור, שלהם שייך בית הכנסת הגיבו ואמרו כי השפל החדש הזה הוא בהשראת ראש העיר יוסי בן חמו שמסית נגד התושבים החרדים של העיר. במכתב ששיגר משרדו של  ביאלסטוצקי, ראש ישיבת גור בערד לעירייה נכתב "ההסתה מתסיסה וגורמת לערד להיות חבית אבק שריפה שאיש לא רוצה לגור בה. מחירי הדירות צונחים מיום ליום והם הזולים בארץ. ראו נא מה גורמת ההסתה של ראש העיר החדש. המלחמה והמאבק של ראש העיר נגד הציבור החרדי גורמת לאווירה העכורה בעיר שרגל החזיר היא אחת מתוצאותיה"

דובר העירייה, יהושע אשכנזי  מסר בתגובה "כל הטענות משוללות כל יסוד. אין לעירייה שום קשר לדבר. אתמול נערכה ישיבת מועצת העיר בה ראש העיר גינה כל מעשה שכזה. ראש העיר ביקש ממפקד תחנת המשטרה לחקור את הנושא ולמצוא את האשמים בתקווה שימוצה עימם הדין".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.