פשקווילים בבני ברק: "אין לקנות ארבעת המינים ממצביעי הבית היהודי"

 על רקע הקיצוצים הכואבים בתקציבי הישיבות ובקצבאות הילדים להם שותפים אנשי הבית היהודי ניתלו היום מודעות ברחבי בני ברק ובריכוזים חרדיים קוראים לציבור שלא לרכוש את ארבעת המינים ממוכרים המוגדרים במודעה "מצביעי הבית היהודי".

 "ערב חג הסוכות כולנו מהדרין בענייני ארבעת המינים, לא קונים ארבעת המינים מאוייבינו מצביעי הבית היהודי", נכתב על גבי המודעה שנתלתה בבני ברק.

 עוד נכתב, "הם רודפים אותנו, חברו לרשעי ישראל לכרות ולגדוע את עץ החיים, עולם התורה, הגדל ופורח על אפם ועל חמתם. אך למה לנו להפריח את ריקנותם ושנאתם היוקדת להשם ולתורתו כדי שימשיכו לרדוף אותנו? היו לא תהיה".

 "ארבעת המינים נקנה רק מאוהבי התורה, לא מרודפיה ושונאיה", חותמים מפיצי המודעה, "כדי שיהיה לנו 'טב' אומרים די לדריסת התורה ולומדיה". חותמים מפיצי המודעה.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרך נחמדה לעשות כסף!! מנובלים!!!!! זו התורה שלכם?? בשביל מה להיות דתי כדי לעשוק את האחר??? אין בכם תורה ואין בכם מצוות!!!! גזלנים!!

  אוהב יהודים |
  הגב
 2. לדעתי זו התנהגות פסולה מאד של אנשים נקמנים שאינם מבדילים בין תלונות על חכ"י הבית היהודי לבין הסרוג הפשוט שאינו יודע מימינו ומשמאלו, רבים מבוחרי הבית היהודי מאוכזבים מאד, עיין ערך אתר "נלחמים על הבית [היהודי]" ועוד, חבל מאד ליצור שנאה בין יהודים בגלל חוסר האונים שלנו להגן על עצמינו בצורה יותר טובה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. גם אני מצטרף להנ"ל , אסור להחזיק בידי עוברי עבירה, ואין מהפכין בזכותו של מסית.

  משב"ק של גדולי ומאורי הדור

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. צודקים בהחלט, השאלה אם מבחינה פרקטית ניתן לעמוד בכך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. היהיות ולית מאן דפאליג שאתרוגים גודלו ללא פיטם רק על ידי יהודים ללא שטריימל במצוות הרבנים, אין לקנות אתרוגים ללא פיטם אלא רק עם פיטם. יש להדר במצווה ולבדוק היות ומן הידוע שהבית היהודי מתנגד לפיטם וקטם בכל האתרוגים המהודרים את הפיטם. ראו הוזהרתם ולבל לע יעלה מכשול מלפנינו.והיות והבית היהודי החביא את הפיטמים שקטם בבתוך ענפי הלולב , אין לנענע את הלולב פן ינשרו ממנו הפיטמים שהוטמאו בידיהם הטמאות של מוכרי 4 המינים מטעם הקלגסים של הבית היהודי. ה' ישמרנו מכל צרה וצוקה ויגן בעדנו אמן כן יהי רצון

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב