פשקווילים בבני ברק: מחאה על הפגיעה בגר"ש עמאר

בני ברק התמלאה בלילה האחרון בפשקווילים, בהם נכתבה מחאה על הפגיעה בכבודו של הגר"ש עמאר בהקלטה שפורסמה שלשום בחדשות מאריה דרעי. "דברי פשע שלא נראו במחוזותינו מעולם"

ההקלטה המסעירה – שלב המחאות: בבני ברק פוזרו בשעות הלילה פשקווילים, בהם נכתבה מחאה רבתי על הפגיעה בכבודו של הגר"ש עמאר שליט"א, רבה של ירושלים, בהקלטה שפורסמה על ידי חדשות 2 שלשום, בה נשמע שר הפנים אריה דרעי מדבר בזלזול כלפי הרב עמאר, קורא לו "עמאר", ואומר כי "משעמם לו כל היום. הוא רק רוצה לשלוט".

בפשקוויל נכתב: "זעקה גדולה ומרה, תורה תורה חגרי שק. המומים ומזועזעים אנו עד עמקי נשמתינו על הפגיעה הנוראה בגדול ישראל אור העולם רבינו שלמה משה עמאר שליט"א, ע"י אד"מ (ר"ת אריה דרעי מכלוף), גרוע ונבער מדעת, המתיימר להיות נציג ציבור, אשר פער פיו ודיבר בזלזול נורא, בגאווה ובבוז, כנגד רבינו הגדול שליט"א.

"לא נחריש לעת הזאת", נכתב בפשקוויל.

הפשקוויל נגד דרעי

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לבטל מיד "חידוש גזירת הגיוס" וזקן המשגיחים מגדולי בעלי המוסר בדורנו הגאון הצדיק רבי דב יפה שליט"א יהיה בריא ובסדר גמור בס"ד. נא ונא לא לחכות, המשגיח לא במצב טוב אני מתחנן לפני שיהיה מאוחר מדי ח"ו.

    לבטל מיד "חידוש גזירת הגיוס" וזקן המשגיחים מגדולי בעלי המוסר בדורנו הגאון הצדיק רבי דב יפה שליט"א יהיה בריא ובסדר גמור בס"ד. נא ונא לא לחכות, המשגיח לא במצב טוב אני מתחנן לפני שיהיה מדי מאוחר ח"ו.

    לבטל מיד "חידוש גזירת הגיוס"... אני מתחנן לפני שיהיה מאוחר מדי ח"ו. |
    הגב