פשרה בין ש"ס לליכוד על סדן

לאחר שאיימו במשבר קואליציוני , בש"ס יורדים מן העץ. רמי סדן לא יחל לעבוד בערוץ 10 לפני החלטת בג"ץ – כך סיכמו יו״ר הקואליציה ח״כ דוד ביטן וח״כ יגאל גואטה מטעם סיעת ש״ס. { יורדים מהעץ }

הושגה פשרה עם ש"ס: רמי סדן לא יחל לעבוד בערוץ 10 לפני החלטת בג"ץ – כך סיכמו  יו״ר הקואליציה ח״כ דוד ביטן וח״כ יגאל גואטה מטעם סיעת ש״ס.

השניים הגיעו לסיכום המקובל על דירקטוריון ערוץ 10 ולפיו מר סדן לא יחל לכהן בתפקידו עד לאחר הכרעת בגצ בצו הביניים ועל פי תוכן אותה החלטה.

לאחר הכרעה בצו הביניים ישבו נציגי  הסיעות( הליכוד ושס) ויגיעו לפיתרון מוסכם בעניין המשך מאבקה של תנועת ש״ס.

מסיעת ש"ס נמסר כי לאור האמור לעיל סיעת שס מקפיאה את מאבקה בעניין זה לעת עתה. המשמעות היא שחבריה ישובו להשתתף בישיבות ובהצבעות במליאה.

 

אמש נאם יו"ר ש"ס, השר אריה דרעי, בכנס הרצליה בבית הנשיא, שם התייחס לסערת סדן והבהיר כי לא יתפשר: "חיים ומוות ביד הלשון, שיח של גזענות שלא משיבים לו ולא מקפדים את ראשו מיד נותן לגיטימציה לאפליה נוראה בהמשך".

"לא נרפה ונאבק בכל הכלים העומדים לרשותנו", אמר לאחר נאומו. "מהיום יידע כל אחד שעל גזענות משלמים מחיר. אם נשתוק כעת על אמירות גזעניות כאלה, האפליה תימשך במעשים".

הסערה החלה לאחר שסדן אמר לכאורה בישיבת דירקטוריון סגורה של חדשות ערוץ 10 כי הוא "שונא את ש"ס ודרעי בדיוק כמותכם באליטה" ואף כינה, כביכול, את ראש המפלגה דרעי "גנב". סדן הכחיש ואמר כי מעולם לא אמר את הדברים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.