"פתאום עוד תגלו שטומי לפיד עוד צדיק לעומתי"

ראש העיר אלעד ישראל פרוש, התייחס אתמול בכנס בחירות למסע ההכפשות כנגדו בעיר ואמר כי יריבו מנסים להשחיר את פניו בכל דרך. צפו

ראש העיר אלעד המועמד מטעם שלומי אמונים ויחד לראשות העיר ישראל פרוש, התייחס אתמול בכנס בחירות למסע ההכפשות כנגדו בעיר ואמר כי הוא מקווה שהשם יביא את מלאך השכחה כי "אתם הולכים להיכנס לתקופת בלבולים", לדבריו, "פתאום עוד תגלו שטומי לפיד עוד צדיק לעומתי". הדברים של פרוש מגיעים בשל מסע הכפשות מצד הריבים משס שפתחו נגדו עשרות קבוצות בהם הם מטילים רפש על פעילותו של ראש העיר. לדבריו יריבו פתחו בקמפיין כנגדו "עשו הכל. רק לא ישראל פרוש".

צפו בדברים

בעיר מעריכים כי פרוש ינצח ברוב של 1000 קולות לפחות את פינדרוס, וזאת בשל הסחף שנרשם משס לעברו של אבי דיין שתומך בפרוש.

תמיכה חד משמעית קיבל אמש (חמישי) ראש העיר אלעד הרב ישראל פרוש מראש מוסדות חוט של חסד הרב שלום ארוש שליט"א.

באירוע חנוכת הבית לתלמוד תורה ברסלב באלעד שהתקיים ברחוב שמעון הצדיק בעיר, נשא דברים נשיא המוסדות ובמהלכם הביע את תמיכתו ברב ישראל פרוש.

"אני תומך בישראל פרוש בכל הכוח", אמר ודיבר על הכרת הטוב שיש לו ולקהילת ברסלב באלעד לפרוש שעשה רבות לאורך השנים עבור הקהילה והמוסדות.

הרב ארוש שליט"א ביקש מהנוכחים להתפלל עבור הצלחתו של ישראל פרוש בהתמודדות לראשות העיר ואף הפתיע ואמר "אני גוזר עליו שהוא יהיה ראש העיר באלעד".

עוד אמר הרב ארוש שליט"א כי "יש לנו הכרת הטוב גדולה אליו. הוא מסור ודואג לכל מה שקשור לתורת רבנו".

קהילת ברסלב המורחבת בעיר אלעד הנשמעת למרותו של הרב ארוש מונה על פי הערכות קרוב לאלף משפחות, בעיקר מהמגזר הספרדי שבדרך כלל מסונפים לש"ס. תמיכה כזו ובאופן פומבי, בה מנהיג הקהילה מבקש מהנוכחים גם לפעול למען ההצלחה של פרוש בהתמודדות, מעלה באופן דרמטי את סיכוייו של פרוש לנצח בהתמודדות

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נכון. ישראל פרוש חתיכת שקרן שלא עומד בהסכמים

    וכמסורת משפחת פרוש מהאבא מאיר והסבא מנחם.

    מונייה |
    הגב