פת"ח מסית: הטביעו את הישראלים "בים הדמים" (וידאו)

ערוץ המנוהל על ידי ארגון הפת"ח של אבו מאזן אשר יש הרואים בו פרטנר לשלום עם ישראל, פרסם קליפ הקורא לרצח ישראלים בכל רחבי ישראל, "בכל שכונותיהם". {הסתה ברש"פ}

מי חושב עדיין כי אבו מאזן הוא פרטנר לשלום אמת עם ישראל? מכון מבט לתקשורת פלסטינית חושף כי ערוץ עודה המנוהל על ידי פת"ח שידר קליפ הקורא לרצח ישראלים בכל רחבי ישראל, "בכל שכונותיהם." השיר קורא: "הטבע אותם בים של דמים, הרוג אותם בכל דרך שתרצה".

קריאה זו לרצח מעודדת ומזינה את מסע הטרור הנוכחי, אשר כלל פיגועים נגד ישראלים בשכונות ובמרכזים מסחריים ברחבי ישראל. "הרם את נשקך והתקדם, ירושלים קוראת בכאב", נאמר בשיר המלווה את סרטון ההסתה. "קדימה, הכה אותם, יש בך הכוח, הפוך את כעסך לאש הגיהינום".

הקליפ כולל האדרה של שני מחבלים שנהרגו בזמן שתקפו ישראלים, ביניהם מוהנד חלבי, מחבל שרצח שני אזרחים ישראלים. מכון "מבט לתקשורת פלסטינית" תיעד כי המחבל מוהנד חלבי זכה להוקרה מצד הרשות הפלסטינית וארגון הפת"ח.

הקליפ גם מזכיר את התינוק הפלסטיני שנרצח בהצתת בית משפחתו על ידי יהודים קיצוניים, ומציג את תמונתו. יצוין כי השילוב בין המסרים הינו שכיח בקליפים פלסטיניים. הפלסטינים מוצגים בו זמנית כקורבנות וכגיבורים שרצחו ישראלים.

על פי חוקרי מכון מבט לתקשורת פלסטינית, דבר זה בשילוב עם עידוד אלימות – במקרה זה קריאה ברורה לרצח – מעביר את המסר המשתמע שרצח ישראלים הוא נקמה מוצדקת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.