פ"ת: הפתעה: בכיר מהליכוד הצטרף לש"ס

 

הרב אוריאל בוסו, יו"ר תנועת ש"ס בפתח תקוה, הגיש אתמול בערב את הרשימה המעודכנת של המפלגה למנהל הבחירות בעירייה, דקות לפני המועד האחרון – זמן סגירת הרשימות.

ההפתעה שנרשמה הייתה גדולה, לנוכח הידיעה כי אילן איפרגן, מראשי הליכוד בעיר ופעיל מרכזי בשכונת שעריה ובשכונת אחדות, החליט להימנות עם שלוחיו של מרן הגר"ע יוסף שליט"א ולהצטרף לשורות התנועה.

עוד הצטרפו לרשימה: משה כלפון, עסקן ואיש ציבור במהותו ומוכר משכונת הדר גנים הליטאית; שלומי דיין, מתלמידיו הקרובים של ראש הישיבה הגאון הרב אברהם חפוטא – שאף בירך על המהלך מבעוד מועד – ופעיל מוכר מקהילת הספרדית הגדולה בעיר קהילת 'ספרא' הידועה בשכונת כפר גנים; ואייל שגיב, פעיל מרכזי בשכונת אם המושבות.

הרב אוריאל בוסו, הרב אליהו גינת והרב אשר שוקר, ימשיכו להחזיק בשלושת המקומות הראשונים בהתאמה.

במהלך הימים האחרונים מטה הבחירות המרכזי של התנועה בעיר, בראשות הרב אליהו גינת, סער מאוד. הצעות רבות עלו על שולחן הדיונים, וחברי הצוות המקצועי דן בהן בכובד ראש, במטרה לייעל את המערכת, לשפר עמדות ולהגדיל את כוחה של התנועה בבחירות הבאות, המתקרבות בצעדי ענק.

מטבע הדברים, בשל היותם נציגי התנועה אנשי עשייה עם קבלות, נציגים רבים ביקשו להצטרף לרשימה, חברי מפלגות שונות ביקשו ליטול חלק בעשייה הברוכה של ש"ס ואף נידונו הצעות לחבירת מפלגות אחרות לתנועה. יום האתמול בלט בריבוי הספינים שיצאו מבית מדרשם של יועצי תקשורת וגורמים אינטרסנטיים, ששיגרו הודעות לעיתונאים בקצב מסחרר. ראשי ש"ס בפתח תקוה, לעומתם, מילאו פיהם מים. דקות לפני הגשת הרשימה, טרם נודע מה הכיוון אליו הולכת המפלגה, וזו הסיבה בגינה ההפתעה שנרשמה דקות אחרי הגשת הרשימה, הייתה כל כך גדולה.

הרב בוסו הביע אתמול שמחה גדולה לנוכח המהלך שהפתיע את תושבי העיר מכל גווני הקשת הפוליטית. "זהו יום בשורה עבור תושבי העיר", אמר בוסו והוסיף: "בהצגת הרשימה, ש"ס מוכיחה שוב כי על שורותיה נמנים בני תורה ונציגי שכונות אותנטיים, כאשר המכנה המשותף הוא הכפיפות והמחויבות למרן".

= בתמונה: יו"ר ש"ס אוריאל בוסו מגיש את הרשימה =

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חלפון?????? למה בגלל שהוא חבר טוב של אחיין של דרעי משה בן נאים אנחנו רוצים אנשי שטח!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב