'צאו להצביע, או שהערבים עולים' (וידאו)

בעקבות ניצחון נתניהו: האם הסקרים טעו או שמא מדובר במהלכים מבריקים של הרגע האחרון? הכתבה המלאה תשודר הערב במהדורה המרכזית ב-20:00. צפו { הטריק האחרון של נתניהו}

בכתבה מיוחדת לסיקור מערכת הבחירות יוצא עמית סגל בעקבות הסקרים שהטעו והביאו לנתניהו את הניצחון הגדול.

ראש הממשלה בנימין נתניהו עוד עמד להפסיד בקרב מול יצחק (בוז'י) הרצוג בפער של ארבעה מנדטים לפחות. האם הסקרים טעו או שמא מדובר במהלכים מבריקים של הרגע האחרון? הכתבה המלאה תשודר הערב במהדורה המרכזית ב-20:00.

"שלטון הימין בסכנה", אמר נתניהו למצביעיו טרם סגירת הקלפיות. "המצביעים הערבים נעים בכמויות אדירות לקלפי". אהרן שביב, מנהל קמפיין הליכוד, מסביר מה המניע שעמד מאחורי סרטון "הערבים נוהרים" של נתניהו. "הרגשנו שצריך להתחיל לשדר הפסד", הבהיר.

צפו בכתבה –  באדיבות רשת

באותו זמן קיבלו עשרות אלפי אזרחים הודעות בסגנון הבא: "אחוזי ההצבעה במגזר הערבי גבוהים פי 3. החשש מתממש הערבים מצביעים בהמוניהם".

צוריאל שרון, מנהל תחום הדיגיטל בקמפיין הליכוד, מספר כי מדובר היה במסר אישי שנועד לגייס את המצביעים. "ביום בחירות היו 39 אחוזי הצבעה בעיר, אלה אחוזים נמוכים יחסית", מסביר שרון. "שיגרנו מסרון לתושבי עפולה שקורא להם 'צאו להצביע, או שהערבים עולים'".

"בשעה 18:30 כבר 52 אחוזי הצבעה בעיר – שינוי דרמטי של 13%", הוסיף שרון. "המסר הזה מאוד אישי. הוא קורא לתושבי עפולה, שאחוזי ההצבעה שלהם בעיר נמוכים, ומגייס אותם

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.