צביקה כהן ואיתמר בר עזר ביקרו במועדונית לילדים מיוחדים

פועלים למען הילדות המיוחדות: סגן רה"ע ומחזיק תיק חינוך חרדי צביקה כהן ומנהל האגף איתמר בר עזר ביקרו במועדונית לילדות המיוחדות "אעירה שחר"

 

המועדונית לילדות המיוחדות "אעירה שחר" הוקמה לפני עשור שנים ע"י הרב אוריאל פרץ שליט"א. במועדנית לומדות מעל 50 ילדות בעלות תסמונת דאון, שנהנות מטיפולי תרפיה, חוגים, סדנאות, הופעות מיוחדות, ימי שירה ובידור מצווות מדריכות מקצועי ומסור. הילדות מקבלות את מיטב הטיפולים ממדריכות מוסמכות ובעלות נסיון. אל המועדונית מגיעות הילדות מיד בתום הלימודים בבית הספר בשעות הצהרים המוקדמות ונהנות במועדונית עד שעות הערב.

המועדונית הוקמה בכדי להקל על ההורים עם הילדות המיוחדות ולהעניק לתלמידות שעות של הנאה וטיפול מסור. בחופשות הלימודים שוהות התלמידות משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב במועדונית בה הם מרגישות כביתם השני, הילדות מקבלות חום אהבה ופעילות מהנה וזה מה שגורם להן להגיע בכל יום ואפילו בערבי חגים וחופשות מהלימודים. המועדונית מופעלת ע"י נדיבי לב ותורמים שליבם חם לילדות בעלות תסמונת דאון.

צביקה כהן ואיתמר בר עזר הגיעו למקום וראו מקרוב את הפעילות המיוחדת והיחס החם והמיוחד לילדות המיוחדות.

מחזיק תיק חינוך חרדי ומנהל האגף שעומדים לימין המוסד ומסייעים בפיתוחו הבטיחו למנהל הרב אוריאל פרץ להמשיך ולסייע ככל האפשר. יש לציין כי עשרות הורים מבקשים בכל שנה להכניס את בנותיהם למועדונית אך נדחים מחוסר מקום ותקציב.

מחזיק תיק חינוך חרדי סגן רה"ע צביקה כהן אמר בתום הביקור: "במוסד מיוחד ויחודי זה 'אעירה שחר', אני רואה את ההשקעה המקצועית והאמיתית מעבר לחסד שנעשה גם עם ההורים וגם עם הילדים. יש כאן עבודה מכל הלב וברמה המקצועית הגבוה ביותר, הרב אוריאל פרץ פועל ללא לאות וברגישות לטובת התלמידות המיוחדות".

מנהל אגף חינוך חרדי הרב איתמר בר עזר אמר: "התרגשתי מאוד לראות מקרוב את פעילות המועדונית, ניכר שהתלמידות נהנות ומעשירות את הידע בסדנאות ובחוגים. נפעל לסייע ככל הניתן למועדונית בכדי שהתלמידות המיוחדות ימשיכו להנות ממקום מקצועי ומסור".

מנהל המוסד הרב אוריאל פרץ מסר: "בשם הילדות היקרות אני מודה לסגן רה"ע הרב צביקה כהן ולמנהל אגף חינוך חרדי הרב איתמר בר עזר, שהקדישו מזמנם והגיעו לבקרנו ובחנו מקרוב את פעילות המועדונית והטיפול המסור בתלמידות המיוחדות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.