צביקה כהן :"אני השגריר של הסמינרים בעירייה"

סגן ראש העיר ומחזיק תיק חינוך חרדי צביקה כהן להנהלת סמינר 'שיר חדש:"אני השגריר של הסמינרים בעיריית ירושלים להרחבת העשייה הברוכה"

הנהלת סמינר 'שיר חדש' נפגשו בשבוע האחרון עם סגן ראש עיריית ירושלים ומחזיק תיק חינוך חרדי צביקה כהן, כחלק מההיערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים הבאה.

מנהל הסמינר הרב חיים רוזנצוויג סקר את עבודת הקודש עליה עמלים במהלך כל ימות השנה בסמינר למען חינוך בנות ישראל על ידי צוות מחנכות בעלות שם וידועות בתחום החינוך, וברוך השם רואים סייעתא דשמיא גדולה בהשקעה בתלמידות אשר ברובן זוכות לאחר מכן להקים בתים של תורה עם בחורים איכותיים ויראי שמיים, ובכדי להגיע להישגים שכאלו, הנהלת הסמינר משקיעה דמים מרובים, תרתי משמע.

יש לציין, שבקרב אישי חינוך שמו של הסמינר יצא למרחקים כסמינר שמחולל שינוי מהותי בקרב תלמידות שבמקומות אחרים היו הולכות לאיבוד ולא היו מצליחים להפיק את מירב התועלת מהן.

"בשנים האחרונות זכינו שנפתחו ברחבי העיר ירושלים מספר סמינרים הנותנים פתרונות כאלו ואחרים לאלפי נערות, אך סמינר כה חמים ונעים שעמל רבות בהשקעה בתלמידות הן ברוחניות והן מבחינה לימודית, נדיר מאוד ואפשר להגיד שהוא ייחודי באופיו", שיבח סגן ראש העיר  צביקה כהן את הנהלת סמינר ' שיר חדש' שבראשות הרב חיים רוזנצוויג, והוסיף: " אני השגריר של הסמינרים בערייית ירושלים להרחבת העשייה הברוכה, ובפרט לסמינר שלכם, ואשמח לקדם כל תוכנית ורעיון שיכול לתת מענה רוחבי לנערות תושבות העיר ולפיתוח ושגשוג הסמינר".

הנהלת סמינר 'שיר חדש' הודו לסגן ראש העיר צביקה כהן ולראש לשכתו הרב אברהם בצלאל על האוזן הקשבת והדלת הפתוחה תדיר למען מערכת החינוך ברחבי העיר, ואיחלו המשך הצלחה רבה בפעילות הקודש.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. צודק השגרירים באמת לא עושים כלום מקוקטילים ומנוחה לא מיצגים את הספרדים לך תמשיך לחלק עוגיות וממתקים
    ככה אתה חושב ליקנות את הציבור הספרדי…..

    צביקה חזור לטבריה... או לתפן |
    הגב