צבי חקק נאמנו של הגר"ע יוסף: "אין שום קלטת שיכולה לפגוע בש"ס" (הקלטה)

צבי חקק נאמן ביתו של המרן שוחח עם אבי מימרן במהדורה המרכזית של קול חי שם חשף לראשונה את שהתרחש בדקות הקריטיות סביב מיטתו של מרן: "אין שום קלטות שיכולות לפגוע בש"ס מרן מעולם לא דיבר נגד התנועה". האזינו.

בראיון ראשון מאז פרשת "הקלטת" שהסעירה את תנועת ש"ס חשף הרב צבי חקק נאמן ביתו של הגר"ע יוסף את שהתרחש בדקות הקריטיות על יד מיטתו של מרן קודם פטירתו. "היום אומרים שבאחרית ימיו ניסו להוציא ממנו דברים, אני יודע שאיש לא חשב שעומדים להיפרד ממרן, כולנו היינו באמונה שלמה שבעז"ה מרן עוד יחלים ויחזור להנהיג אותנו, לצערנו הגזרה נגזרה והוא נפטר. צריך להבהיר שמרן עד ימיו האחרונים דיבר בצורה ברורה על תנועת ש"ס וכאשר רצה להזכיר זכות על עצמו בתקופת הבחירות לרשויות המקומיות אמר כבר חתמתי על למעלה מ-100 מכתבים למען תנועת ש"ס. מרן מעולם לא התיר לאף אחד לפתוח מפלגה אחרת כל השמועות הינם שמועות בעלמא לא היה ולא נברא. כל מי שאומר שאולי זה היה, רק אני פספסתי את הרגע הזה מוציא לעז על מרן שהיה צלול עד רגעיו האחרונים".

האזינו לראיון המלא עם צבי חקק
[alooma ref="f8d63e5424e7d824f0e8b55ee63fefde.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

חקק נשאל: "אבל הופץ טקסט שהוא אומר לישי תקים מפלגה אם לא תסתדר עם דרעי, אני אתפלל עליך מלמעלה", השיב חקק: "מרן לא דיבר על המוות חוץ מאשר שנפרד מכמה אנשים. הביטויים הללו זה מילים שמרן מעולם לא השתמש בהם. אולי מישהו הגה את הטקסטים כדי לבלבל את הציבור אבל מי שכתב זה אדם שלא הכיר אותו".

מימרן: האם הדברים האחרונים שהוא אמר לפני שהורדם לישי "תבין אותי לא הייתה לי בררה, שלא יהיה בלבך עלי", הם נכונים?

חקק השיב: "הייתי שם ואני יכול להעיד. מייחסים שזה מה שהוא אמר לפני שהורדם. אני רוצה לספר שבשעת ההרדמה האנשים הללו לא היו בחדר. מה שאני יכול לומר זה שהדברים הללו לא מופרכים לגמרי. הייתה סיטואציה חודש וחצי לפני שהורדם. הוא היה בבית החולים ואז אלי ישי נכנס ומרן דיבר אתו, וכדרכו שרצה שלכל אחד יהיה לב נקי עליו אמר לו מרן "רבי אליהו אני מבקש שלא יהיה בלבך עלי כי גלוי וידוע שכל מה שעשיתי לשם שמיים עשיתי". אבל לא אמר לו שכפו עליו וכו'.

 

העימות עם העיתונאים יאיר שרקי יצחק נחשוני ובני רבינוביץ בעקבות הראיון

[alooma ref="885098708220a3d3ce356f3d860e4bb5.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אתם מאמינים לו? שמעתי מהמון רבנים שזה הנוכל הכי גדול שם

  אלי |
  הגב
 2. ז"א הרב אברג'ל שליט"א והרב מזוז שליט"א משקרים לגבי הקלטת , וחקק הוא דובר אמת?
  אותי מעניין חקק כמה שילמו לך תמורת השקרים שאתה מפיץ או שכפו עליך

  יצחק |
  הגב
 3. למה לא אמרת את זה לפני כמה חודשים, כשישי אמר בישראל היום על אמירת הרב עובדיה, וכבר אז אמר שאתה היית עד ושתקת??

  פתאום נזכרת כשאיימו עליך, או כשהבטיחו לך איזה תפקיד. בשביל זה מותר לשקר.

  אני מאמין לרב אברג'ל יותר מאשר לחקק.

  ובכלל בקלטת ראינו שהוא היה נגד דרעי, ושואל את הרב "מי עשה את אוסלו", ומחייך למצלמה כשמקבל את התשובה שרצה. זה בטוח שהבטיחו לו משהו שלא יכל לסרב, או שאיימו עליו באיום רציני…

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב