צבע על הפנים: כך תקפו פעילי השמאל את מיכאל בן ארי בהפגנה למען החייל

עשרות פעילי ימין הפגינו אמש למען אלאור אזריה בתל אביב, אחד מהם היה ח"כ לשעבר מיכאל בן ארי. בסרטון שמפרסם ערוץ 2 נראה אחד מפעילי השמאל שמחו נגד המפגינים, שופך צבע על בן ארי – ונמלט. צפו בתיעוד.

 פעלי השמאל תקפו  את מפגיני הימין בהפגנה למען החייל אלאור אזריה במהלכה זרקו גז מדמיע על פניו של פעיל הימין – לעיני המצלמות.

מול הקריה בתל אביב נערכה הפגנה למען החייל היורה אלאור אזריה, שבימים אלה מתנהל המשפט המתוקשר והסוער נגדו בבית הדין הצבאי.צפו

צפו בתקיפה פעילי השמאל – באדיבות רשת

כעת נחשף התיעוד מהתקרית, שבו נראים פעילי הימין כשהם שרים ומניפים דגלי ישראל – אחד מהם הוא ח"כ לשעבר מיכאל בן ארי. בשלב מסוים, מגיח למקום אחד מפעילי השמאל שהיו באזור והתייצבו מול פעילי הימין, ותועד כשהוא שופך צבע על פניו של בן ארי – ונמלט מהמקום. לאחר שתקף את בן ארי, החלו הפעילים לזעוק לעברו ולנסות לתפוס אותו.

המשטרה עצרה חמישה פעילי שמאל בחשד שתקפו עם גז מדמיע וצבע את המפגינים. היום הובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

הטוען המשטרתי, יוני הירשהורן, אמר בדיון כי מדובר בחבורה של בריונים שתקפה צעדה ברישיון. לדבריו, הם הגיעו למקום כשהם רעולי פנים, התיזו גז מדמיע ושפכו נוזל צבע: הוא טען כי גז מדמיע הותז גם על השוטרים שחצצו בין הנצים.

לשלושה מחמשת החשודים מיוחסות עברות של איומים, תקיפה שוטר והפרעה לשוטר, ולשניים נוספים מיוחסת גם עבירה חמורה יותר של תקיפה הגורמת חבלה של ממש. אחד משני החשודים להם מיוחסת תקיפה הגורמת חבלה של ממש טען בחקירתו כי הוא הותקף על ידי המפגינים ועל ידי השוטרים. "המשטרה באופן מגמתי החליטה לעצור רק צד אחד מבלי שעצרה מהצד השני", האשים.

עו"ד אנו לוסקי, המייצגת את העצורים, אמרה בדיון כי אחד מהם הותקף באמצעות דגל על ידי שניים מהמפגינים.
בתם הדיון, השופטת רונית פוזננסקי-כץ  החליטה לשחרר למעצר בית שלושה מהחשודים והאריכה את מעצרם של שניים עד מחר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.