'השורף' שהצית מורד ברבי שוחרר מהכלא

זאת לאחר שריצה חצי מעונשו בלבד. בחסידות, שהעניקה גיבוי לצעיר למרות המעשה השפל שעשה, חוגגים את שחרורו {צהלה בסקווירא}

שרף ופצע קשה – ושוחרר לאחר שריצה חצי מעונש המאסר שנגזר עליו בלבד שמחה וצהלה בחסידות סקווירא, עם היוודע דבר החלטת בית המשפט, שזיכה את הבחור שאול שפיצר, פרצו החסידים בשירת חסדי ה', שפיצר זוכה במשפט וישוחרר בקרוב מבית הכלא

הבחור שהצית את ביתו של אהרן רוטנברג משיכון סקווירא, הובא היום לדיון חוזר בבית המשפט בבמחוז רוקלנד בארצות הברית. השופט העניק לו את השחרור המיוחל כבר לאחר 4 שנים – במקום 7 שנים שנגזו עליו בתחילה.
.
במהלך הדיון העלו פרקליטיו את הטענה לפיה הוא היה מתחת לגיל 18 בעת ביצוע המעשה, כך שלפי החוק בארה"ב הוא עדיין נחשב לקטין.

כזכור, שפיצר שרף ופצע באורח קשה מאוד את אהרן רוטנברג, שנחשב למורד בקהילתו בשל סירובו להתפלל עם החסידים. רוטנברג נפצע קשה, אך בחסידות העניקו גיבוי מוחלט למעשה השפל של שפיצר הקטין שזכה למכתב מיוחד מהחסידות שקראה תהילים והתפללה להצלחתו במשפט.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "שרף ופצע קשה… הבחור שהצית את ביתו של אהרן רוטנברג…" כך, בלי שום בושה אתם כותבים בכותרת, למרות שאין בו שום שמץ של אמת. הוא לא שרף שום בית. הוא לא פצע שום אדם. נקודה. כן, הוא עשה מעשה עול נורא ובאש לא משחקים, הגם שבסך הכל רצה לעשות שריפה קטנה על המרפסת, אבל על זה כבר ננזף קשות, הן מהרבי, הבי"ד, חברי הקהלה ומכל הקהל. כך שדבריכם: "בחסידות העניקו גיבוי מוחלט למעשה השפל", הוא עלילת דם ממדריגה הראשונה.
  כן, הוציאו מכתב להתפלל עבורו, לאחר שכבר ריצה למעלה משלש וחצי שנות מאסר. ואגב: מכל העליהום פה בארץ רואים שאין לכם שום שמץ של ידיעה מה זה לרצות עונש מאסר בבית האסורים הפדרלי המקסימלי. אין שום עול בעולם שלא מצדיק להתפלל שיהודי חרדי יצא לחפשי. אבל לומר שהעניקו גיבוי מוחלט? מן ההיפוך אל ההיפוך!

  יעקב |
  הגב
  • הבחור רשע? אני לא יודע. אין לי את הפרמטרים למדוד את הראת שמים שלו, למרות שמפי השמועה שמעתי שעמד בעוז ובגבורה בבית הכלא נגד כל הנסיונות.
   אבל רוצח? לא ולא! לא רצח ולא רצה לרצוח. רצה לעשות מעשה חמור, אבל מכאן ועד לרציחה הדרך רחוקה הרבה יותר מהדרך שרוטנברג רצה להפתיעו ולתוקפו

   יעקב |
   הגב