צהלה ברשב"ם: הגר"ח קנייבסקי שוחרר לביתו

אנחת רווחה: מרן הגר"ח קנייבסקי שוחרר לביתו • לאחר יממה של דאגה בעולם התורה שוחרר מרן הגר"ח קנייבסקי למעונו ברחוב רשב"ם • הגר"ח סובל מחום גבוהה ומחולשה – סדרי קבלת הקהל יצומצמו וסדרי התפילות יתקיימו כרגיל • בלדרמן נערכים: "מעמד סיום הש"ס על ידי הגר"ח בערב פסח בהשתתפות אלפים".

יממה לאחר שאושפז מרן הגאון רבי חיים קנייבסקי הוא שוחרר הערב (רביעי) לביתו ברחוב רשב"ם בבני ברק. אמש אושפז הגר"ח בבית החולים 'מעייני הישועה' לאחר שסבל מחום גבוהה וחולשה כללית.

ההחלטה לשחררו התקבלה הבוקר בקרב מנהלי בית החולים 'מעייני הישועה' לאחר שהתקבלו התוצאות החיוביות מהבדיקות האחרונות ולאחר בחינת מצבו הרפואי.

הגר"ח קנייבסקי קיבל הבוקר לחדרו בבית החולים את ח"כ יעקב ליצמן להתייעצות בעניין המו"מ הקואליציוני ובמהלך היום שקד הגר"ח על תלמודו ממיטת חוליו בבית החולים.

מקורביו מסרו ל'קוקר' כי סדרי קבלת הקהל יצטמצמו בימים הקרובים על מנת לאפשר לרב את מנוחתו. במקביל, נערכים ברחוב רשב"ם לטקס המסורתי בו מסיים הגר"ח קנייבסקי כמדי שנה את הש"ס בערב חג הפסח אז עורך את הסיום בבית הכנסת לדרמן בהשתתפות אלפים כאשר המעמד יועבר במעגל סגור לרחבה הסמוכה לבית הכנסת לדרמן.

הבוקר, התפלל הגר"ח שחרית כותיקין בבית החולים, והערב, עם השיפור שחל במצבו, הוא שוחרר חזרה לביתו. כעת יצטרכו בני הבית לעקוב אחר התאוששות הרב תחת מעקב רפואי צמוד.

במהלך אשפוזו שהו עימו חלק מבניו ונכדיו, במהלך הבוקר הועברה שמחת הברית לנין מרן הגראי"ל שטיינמן שהייתה אמורה להיערך בלדרמן למעונו של מרן הגראי"ל שטיינמן בשל אשפוזו של הגר"ח.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. צהלה ברשבם???
  תתביישו לכם!!!
  צהלה ושמחה בכלל ישראל די בכל אתר ואתר!!!
  תשנו את הכותרת מיד!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב