צהל הרס את בית המחבל שרצח את חייל דובדבן

בליל שבת (ו׳), הרסו לוחמי צה"ל בשיתוף לוחמי משמר הגבול וכוחות המנהל האזרחי, את המבנה בן ארבע הקומות בו התגוררה משפחת המחבל איסלאם יוסף אבו חמיד ממחנה הפליטים אל עמרי שהרג את לוחם דובדבן

הלילה (ו׳), הרסו לוחמי צה"ל בשיתוף לוחמי משמר הגבול וכוחות המנהל האזרחי, את המבנה בן ארבע הקומות בו התגוררה משפחת המחבל איסלאם יוסף אבו חמיד ממחנה הפליטים אל עמרי שהרג את לוחם דובדבן, סמל-ראשון רונן לוברסקי ז״ל, במהלך פעילות מבצעית בתאריך 26 במאי 2018.

לוברסקי ז"ל נפצע באורח אנוש כתוצאה מהשלכת לוח השיש הכבד במהלך פעילות מבצעית למעצר פעילי טרור שביצעו בעבר פיגועים – ומת מפצעיו בבית החולים

במהלך הפעילות התפתחו מספר הפרות סדר אלימות בהן השתתפו עשרות פלסטינים שיידו אבנים לעבר הכוחות.
הלוחמים הגיבו באמצעים לפיזור הפגנות. אין נפגעים לכוחותינו.

בפעילות הכוחות, להריסת ביתו של המחבל השתתפו גם לוחמי יחידת "דובדבן" (בה שירת רונן לוברסקי ז״ל) אשר גם איתרו ולכדו את המחבל ב-13 ביוני 2018.

מהומות נרשמו היום (שבת) בין פלסטינים לחיילי צה"ל לאחר הריסת בית המחבל שהרג את סמ"ר רונן לוברסקי במהלך פעילות מבצעית בחודש מאי האחרון.

"זה מאוד משמח אותנו", אמר ולדימיר לוברסקי, אביו של רונן ז"ל, אחרי שהתבשר על הריסת בית המחבל, "אנחנו מאמינים שזו רק ההתחלה. אני רוצה להודות לכוחות הביטחון שעמלו ימים כלילות ללכוד את המחבל ועכשיו להרוס את הבית"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.