צה"ל השקיע מליוני שקלים בהקמת בסיס נח"ל חרדי בצריפין – 'קוקר' סייר במחנה הצבאי החדש – תמונות

לבסיס בצריפין הגענו עם רכב דייאצו כשאנו מלווים באנשי הדוברות של שח"ר אט"ל. בעוד כמה דקות יכנסו לתוככי המחנה ראשי המערכת הצבאית, מפקדים קצינים וראש אכ"א האלופה אורנה ברביאי.

אנו נכנסים לתוך המחנה הצבאי, בדרך אנו עוברים בין חמשה מחסומים צהלי"ם, בכניסה לבסיס אנו מבחינים בשורה של טנקים צבאים מהדגמים החדישים.

אנו מחנים את רכבנו בכניסה לחניון הבסיס השמור לאחמי"ם בלבד, ומתקדמים לעבר הבסיס, שם ממתינים לנו קרוב למאה חיילי הנח"ל החרדי.

בצה"ל השקיעו מליוני שקלים להכשיר את הבסיס החרדי בלב צריפין. אנו שומעים סקירה מאנשי הנח"ל החרדי שמתארים לנו על ההתקדמות של החיילים.

לאחר מכן,  ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה, האלוף קובי ברק נכנס למתחם בה"ד 20 ומרצה בפנינו על הרצון של צה"ל לשלב כמה שיותר חיילים במסגרות הצבאיות, לזה לא חסר כסף, תהיו בטוחים.

רוב החיילים, שהיו במקום הם חסידי חב"ד, אחרים מתנחלים, או סתם שומרי מסורת , אחד מחסידי גור סיים תואר שני במדעי המדינה אבל מצהיר על רצונו לתרום למדינה כדי להיות חלק מהחיידק ה'ישראלי'.

הקצינים מתוודים בפנינו כי צה" לא ערוך לסיטואצייה שבו יגוויסו אלפי חרדים, אולם הם מדגישים כי הם נערכים לכל תרחיש.

ROZ_8078 ROZ_8073 ROZ_8047 ROZ_8045

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. להפסיק המחלוקת מבבני ברק (ג) לירושלים (עץ) והקב"ה ישלח לנו הרבה כסף ורפואות וישועות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הפרשן לענייני חרדים אבישי בן חיים הציג את הפרק השלישי והאחרון בסדרת הכתבות 'חרדים מהעתיד' בערוץ 10, בו הוא מוכיח את השקר הגדול של הנח"ל החרדי בו כמעט ולא משרתים חרדים ואת העבודה שבמסלולי השח"ר כמעט ואין צבא • צפו

  http://www.yahadoot.net/videoitem.asp?id=872

  דוד |
  הגב
 3. כבר שנים… ואלק חרדים תשאלו בחורים שלומדים בישוב באר יעקב

  רואה הנולד |
  הגב