צה"ל מזהיר את תושבי עזה: "אל תהיו בובות של החמאס"

יום הנכבה: לפני מספר דקות הטיל צה"ל פעם נוספת באמצעות מטוסים, כרוזים המזהירים מפני מהתקרבות לגדר, מניסיון פגיעה בה ומניסיונות לבצע טרור. חשש מחטיפת אזרחים או או חיילים

שעות לפני תחילת אירועי "מצעד השיבה", לפני מספר דקות הטיל צה"ל פעם נוספת באמצעות מטוסים, כרוזים המזהירים מפני מהתקרבות לגדר, מניסיון פגיעה בה ומניסיונות לבצע טרור.

"צה"ל שב ומזהיר את תושבי עזה מלהתקרב לגדר ולשמש כלי בידי חמאס. צה"ל ערוך ומוכן לתרחישים רבים ונחוש להגן על תושבי ישראל וריבונותה", נמסר בהודעת דובר צה"ל.
"צה"ל לא יאפשר פגיעה בתשתיות הביטחון והגדר המגנות על אזרחי ישראל ויפעל מול כל מי שמבקש לפגוע בביטחון ישראל" הוסיף דובר צה"ל.

בכרוז שפוזר  בערבית ברחבי הרצועה נכתב כך:  חמאס אמר שהוא הולך לשפר את התשתיות ברצועת עזה- בוצע?
חמאס אמר שהוא הולך להקים מרכזי רפואה וחינוך חדשים- בוצע?

חמאס אמר שהוא ידאג לענייני האזרחים- בוצע?חמאס אמר שהשתתפות בהפגנות תשפר את חייכם- לדעתכם יקרה?
אל המפגינים הנכם נוטלים חלק בהפגנות אלימות אשר מסכנות את חייכם.

חמאס מנצל אתכם כדי להסתיר את כישלונותיו ומסכן אתכם ואת בני משפחותיכם. צה"ל ערוך לכל תרחיש ויפעל מול כל ניסיון פגיעה בגדר הביטחון או איום כלפי הכוחות או אזרחי ישראל. אל תהיו בובות בידיו של חמאס שמנצל אתכם .היזהרו מפני התקרבות לגדר הביטחון ומפעילי טרור ומפרי סדר הנוקטים באלימות!", נמסר בכרוז.

בצה"ל נערכים לקראת צעדת יום הנכבה בו צפויים לצעוד עשרות אלפי בני אדם לעבר גבול הרצועה במסגרת "צעדת השיבה", בצה"ל חוששים מהסלמה צבאית משמעותית בגזרת עזה.

משלחת ראשי החמאס שביקרה היום בקהיר הוזהרה על ידי המצרים כי אם תהיה מהומה גדולה, ישראל תלך לחיסול ראשי החמאס ברצועה.

בצה"ל מעריכים כי 60-80 אלף בני אדם יצעדו לאורך הגבול, וחלקם ינסו לפרוץ את הגבול, בצה"ל קיבלו הנחיות לירות בכל מי שמנסה לפרוץ, אלא שבמידה ומאות גופות יחלו להיערם בגבול הרצועה הצעד החריף יכול לגרור את ישראל למלחמה כוללת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.