צה"ל פשט על בית המחבל שביצע את פיגוע הירי

כמה שעות לאחר פיגוע הירי ליד בית אל, פשטו הלילה (שלישי) כוחות צה"ל על ביתו של המחבל, עצרו את אחיו והחרימו את היתרי העבודה של בני משפחתו.

כמה שעות לאחר פיגוע הירי  ליד בית אל, פשטו הלילה (שלישי) כוחות צה"ל על ביתו של המחבל, עצרו את אחיו והחרימו את היתרי העבודה של בני משפחתו.

במהלך פעילותם של הכוחות,  בשיתוף עם לוחמי משמר הגבול ברחבי יהודה ובשומרון ובבקעה נעצרו לא פחות  מ- 10 מבוקשים. 7 מהם חשודים במעורבות בפעילות טרור עממי ובהפרות סדר אלימות לעבר אזרחים וכוחות הביטחון.

כאמור, אתמול אחר הצהריים הגיע המחבל, איש מנגנוני הביטחון הפלסטיניים, למחסום פוקוס בקבטיה מצפון לרמאללה ופתח באש לעבר קבוצת חיילים המוצבים במקום. אחד מהחיילים נפצע בינוני ושניים נוספים במצב קל. המחבל נורה על ידי הכוח שהיה במחסום – וחוסל.

"כשהגענו למקום ראינו צעיר כבן 20 בהכרה מלאה", סיפר פראמדיק מד"א דוד דלפן שטיפל בפצועים. "בשיתוף כוח רפואה של צה"ל שהיה במקום הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני מציל חיים והוא פונה לבית החולים כשהוא במצב קשה. לאחר מכן התייצב מצבו. שני צעירים נוספים כבני 20 נפצעו באורח קל בגפיים כתוצאה מנתזים, הענקנו להם טיפול רפואי בשטח ולאחר מכן פינינו אותם לבי"ח במצב קל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.