"צה"ל קיבל הוראה להתכונן לאופציה הצבאית באיראן" (הקלטה)

דובר צה"ל מוטי אלמוז בראיון ל'קול ברמה' על האיום האיראני: הדרג המדיני הנחה את צה"ל להתכונן לאופציה הצבאית. האזינו

דובר צה"ל תת אלוף מוטי אלמוז אמר היום (ד') בראיון לעיתונאי מנדי ריזל ברדיו קול ברמה כי "הדרג המדיני הנחה את צה"ל להתכונן לאופציה הצבאית, וצה"ל מתכונן לאופציה הצבאית, היא לא אופציה שהסרנו אותה מהשולחן, והיא ממשיכה להיות במוכנות כל הזמן כדי שבמידה וינחו אותנו להפעיל אותה אנחנו נהיה מוכנים."

לגבי המנהרות בדרום: "צה"ל עושה הכל כדי שהתושבים יחיו בשקט. אחד המאמצים הגדולים בצה"ל מושקע באיום המנהרות. גם הצד השני מבין את זה."

על המצב בצפון: "אנחנו מדברים על איום הרקטות כדי להכין את הציבור, ולא כדי להפחיד; ציבור שמוכן יתנהג באופן נכון בשעת חירום."

על ההסברה בעולם: יש מאמץ אדיר להסביר את הסיפור הישראלי. אנחנו רוצים להעניק שקט לתושבים כמו בכל מקום בעולם. אנחנו נלחמים על האמת. יש התקדמות בצעדים קטנים בסיקור כלפינו.

[alooma ref="6d1ac3b00380836131ff30e3a67627b2.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]
(באדיבות קול ברמה)

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תורתינו הקדושה זוהי חירות אמיתית יקיריי, זוהי עצמאות אמיתית, היא לא שייכת להמון העם, היא שייכת לנבחריו – והיא כבר נחגגה. והנבחריב הם רק החרדים העוסקים בתורה ובמצות בייחד עם מדות טובות. השמחה היחידי שנשאר להם זה שמחה של רדיפת הדעת, כמו פרעה המן נבוכדנצר טיטות הרצל וכו’. ועלינו לזכור ולא לשכוח לעולם ועד, את אשר עשה לנו עמלק = הם הציונים המשומדים בעבר ומנסה לעשות לנו בדורנו כי “מלחמה לד’ בעמלק = בציונים המשומדים מדור דור” (שמות יז טז), וכי נשבע הקב”ה שאין שמו שלם ואין כסאו שלם עד אשר יימחה זכר עמלק המשומדים במהרה בימינו, אמן.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אם נפסיק ונחדל להכניס מאות משאיות מלאות חומרי בנייה אזיי לא תחמיר בעיית המינהרות!!
  הבעייה שאנחנו כמו מטומטמים נותנים להם הכל כדי
  שימשיכו להיתבצר!!! ולנצח אותנו !!!!
  חלמאים בני חלמאים!!!!!!!!!!!

  מירון |
  הגב
 3. יום העצמות יום "שמד" יום המר והנמהר ה' אייר : יום המר והנמהר ה' אייר : על בית ישראל שנפלו לנסיון שמד ע"ז ניאוף וכפירה – ועל עם ד' הנתון בשבי למשיסה‎ מסוף העולם ועד סופו ישמע קול ד' שובר ארזים. יום המר והנמהר יום "שמד" ה' אייר : "יום העצמות הוא יום אבל, המדינה עושה שואה רוחנית" יום המר והנמהר ה' אייר : יום המר והנמהר ה' אייר : יום המר והנמהר ה' אייר : יום המר והנמהר ה' אייר : יום המר והנמהר ה' אייר : יום מרד בקב"ה. משך כל זמן קיומה של הציונות הם השתדלו להמיר את דתם היהודית של כל הצעירים לישראלים-כופרים ללא מצוות, ואנשי כפירה ממש.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב