צוותי המו"מ של כחול לבן נפגשים בכפר המכביה עם נציגי מפלגת העבודה

הפלונטר הפוליטי לא עוצר את נציגי מפלגת 'כחול לבן' מלנסות ולסגור קצוות עם המפלגות הקרובות אליהן בנושאים האידיאולוגים, והיום מפלגת העבודה נכנסה למו"מ איתם על מנת לגבש קווי יסוד

לפני זמן קצר החלה הפגישה הראשונה של צוותי המו״מ של כחול לבן ומפלגת העבודה-גשר בכפר המכבייה. בפגישה משתתפים ראש צוות המו״מ מטעם כחול לבן, ד״ר יורם טורבוביץ ולצידו שלום שלמה. מטעם מפלגת העבודה- גשר משתתפים אור רמתי ויאיר אוחנה, במהלך הפגישה צפויים נציגי המפלגות לגבש קווי יסוד ויתכן כי על פי אותם קווים יצטרפו במפלגת העבודה כגוש למפלגת כחול לבן כחלק מהמו"מ עם הליכוד.

כזכור, אמש פרסמנו כי  יו”ר העבודה גשר ח”כ עמיר פרץ ויו”ר גשר אורלי לוי אבקסיס נפגשו עם יו”ר כחול לבן ח”כ בני גנץ.

יו”ר העבודה גשר ח”כ עמיר פרץ אמר בפגישה כי חייבים להמשיך ולהשקיע ביצירת הסכמות מול החרדים ויש היתכנות להגיע איתם להסכמות. כמו כן, אין לפסול הקמת ממשלת מיעוט. פרץ ולוי אבקסיס דרשו קווי יסוד שיגדירו ממשלה של בשורה ותקווה חברתית. כמו כן, הציגו את דרישתם להיות שותפים לעיצוב תקציב מדינה חדש של בשורה ולא תקציב של גזירה, ובו רפורמה במערכת הבריאות, בביטחון התעסוקתי ובדיור, השקעה בעובדים ומשפחות צעירות, השקעה בקשישים, השקעה בחינוך ובשירותי הרווחה. צוות ההסכמות של העבודה גשר יונחה לנהל את השיחות לפי קווי יסוד אלה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.