צחוק מהדת: הסרטון המביש של 'התאגיד' (וידאו)

התאגיד החדש עוד לא קם וכבר מעורר סערה: בסרטון שהוציא 'כאן' ברשת החברתית נראים קבוצת מתפללים דתיים שלועגים לכל דבר שבקדושה. צפו { בושה}

התאגיד החדש עוד לא קם וכבר מעורר סערה: בסרטון שהוציא 'כאן' ברשת החברתית נראים קבוצת מתפללים דתיים שלועגים לכל דבר שבקדושה.

כך למשל נראים קבוצת מתפללים רוקדים בשמחת תורה תוך שהם שרים, " אנחנו שמחים כי עוד מעט אוכלים",  מתפלל מוציא ספר תורה ואומר "קח שיכאב לך הגב", או שליח הציבור שמסלסל "אה אה אה אה אה אה אה אה אה – כי אני מושך את הזמן".

בסרטון נראת אשה בשולחן השבת שהיא מעירה, "השמלה מזעזעת, באיזה פח מצאת אותה?.

לשיא השפל, קבוצת מתפללים לועגת לדת בתפילת 'עלינו לשבח',  "אנחנו כורעים ומשתחווים, ולא יודעים כמה זמן נשאר במצב הזה".

בתגובה לסרטון המחפיר הגיב העיתונאי בני רבינוביץ בדף הטוויטר, "ושוב: גועל נפש מרוכז! ושוב, אם עוד לא הבנתם לשם מה קם התאגיד, עכשיו תבינו: ללעוג על כל דבר שקשור ליהדות ומסורת.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כלבלבי מכלוף נובחים והשיירה עוברת לכלא שאטא באגף שאגת מכלוף.

  אין לך מבזה הדת יותר מהגנב ומחלל שם שמיים, שר"י מכלוף דרעי ימ"ש שרוקד עם נשים בחתונת בתו, ומסר את הכותל לרפורמים ואת השבת למחללי השבת תמורת נדל"ן, הרשע הזה יטיף על בזיון הדת?

  קוקר נפלו בפח או שמקבלים $ תמורת כתבות?

  סוף דבר הכל נשמע |
  הגב
 2. לא הבנתי…
  יש המון שטויות בכתבה…
  הם עשו סרטון צחוק… יש עוד המון סרטונים כאלו של מיזרוחניקים שצוחקים על הציבור שלהם ועוד ועוד… מה הבעיה בזה? זה לא מבזה את הדת זה צחוק מקטעים שקוראים לאנשים בחגים. לא מבזים כאן את הדת אלא את צוחקים על סיטואציות של אנשים בחג. יש הבדל ברור ופשוט.
  וצחוק זה האמור כאן, אינני מבין את הבעיה שבו. אותי זה דוקא הצחיק ושיעשע.

  אגב זיעזעה אותי הבורות של הכותב שכתב שבתפילת "עלינו לשבח" בסרטון הם כרעו ואמרו "ואנחנו כורעים ומשתחוים ולא יודעים עד איזה פסוק" – הכוונה היא לעבודת הכהן הגדול ביום כיפור ולא לעלינו לשבח…

  בקיצור, תפסיקו לחפש כל הזמן דבר "מזעזעים" כנגד הדת… זה כמו החרדים שטוענים שכל מה שעושים זה רק במטרה של למחות אותם מעל פני האדמה…. ולכן מחיר המילקי עלה – כדי להדיר את הציבור החרדי, והשוקו פחות טעים, ומוכרים מנורות בצבע אחד בלבד וכו' וכו' – הכל כי שונאים את הציבור החרדי ולעשות נגדו… אנא – צאו מסרט זה.

  ידידיה |
  הגב
 3. מה בני רבינוביץ עושה בטוויטר ? האם זה לצורכי עבודה ?
  מצטער אבל הצדיק בני רבינוביץ לא מבין כלום…..
  אז כל הכבודלכפ שהמשכתם להפיץ את הסירטון

  בני |
  הגב