ציוד מתנפחים לילדים ולימי הולדת

ילדים אוהבים מתקנים מתנפחים, ומה יש לא לאהוב? מגוון הצורות והצבעים, השימושים השונים, והכי חשוב – הכיף האדיר ממתקנים אלו. לכן אין זה סוד כי ילדים רבים היו רוצים שמתקנים אלו יהיו בשימושם ביום השמח ביותר בשנה עבורם, יום ההולדת. ישם הרבה סוגים של ציוד מתנפחים לילדים ולימי הולדת, והרבה חברות השכרה מהם ניתן לבחור.

טיפים להשכרה ושימוש במתקנים מתנפחים:

  • אם בוחרים לעשות את מסיבת היום הולדת בגן ציבורי, מומלץ לבדוק עם הרשות המקומית האם מותר להציב באותו האזור מתקנים מתנפחים.

  • על מנת למנוע פציעות, חייב לקבע את המתקן המתנפח כך שלא יזוז מהרוח או מהפעילות של הילדים.

  • יש לקבע את המתקן המתנפח על משטח שטוח ולא בשיפוע, בנוסף עדיף שהמתקן יהיה על אדמה או דשא ולא משטח בטון.

  • חשוב מאוד שהמתקנים שמציעה חברת ההשכרה יעמדו בתקן הישראלי המחמיר.

  • חייב שיהיה מבוגר אחראי שישגיח על הילדים בזמן שהם משתמשים במתקן המתנפח שישמור על כללי הבטיחות.

  • בימים עם רוחות חזקות מומלץ לא להשתמש במתקנים מתנפחים משום שהרוח יכולה לפגוע ביציבותו של המתקן ולסכן את הילדים.

  • אין לתת לילדים בטווחי גילאים שונים לעלות על המתקן באותו הזמן, משום שילד יותר גדול יכול לפגוע או לנחות על ילד יותר קטן, מה שיכול לגרום לאסון.

כיצד לבחור את המתנפחים המתאימים לחגיגה של ילדך

כאשר רוצים להשכיר ציוד מתנפחים לילדים ולימי הולדת, חשוב להתחשב בכמה גורמים:

  • גיל הילדים – ישנם מגוון מתקנים מתנפחים שמתאימים לילדים בגיל הרך ועד מתקנים מאתגרים המתאימים לבני נוער. יש לחשוב ולבדוק מה המתקנים המתאימים לתחום הגילאים של הילדים שישתתפו בחגיגה.

  • מספר הילדים – יש מתקנים מתנפחים היכולים לאכלס בתוכם כמות גדולה של ילדים, ויש כאלה שמתאימים לילד או שתיים באותו הזמן. בעת ההשכרה יש להתחשב במספר הילדים בשביל להזמין את מספר וסוג המתקנים המתאימים, אחרת יכולים להיווצר תורים ארוכים למתקנים, ובחגיגת יום הולדת בוודאי שאף אחד אינו ירצה לעמוד בתור, בעיקר ילדים קטנים.

  • מזג אוויר – במזג אוויר קר לא מומלץ להציב מתקנים מתנפחים בחוץ כי הילדים יכולים להתקרר, וגם לא נוח במיוחד לשחק במתקנים כאשר לובשים הרבה שכבות. מצד שני במזג אוויר חם בהחלט אפשר לשלב מתקנים מתנפחים רטובים, המציעים פעילויות מים כמו מגלשות מים, על מנת לצנן את הילדים בעת משחק.

אטרקציות לימי הולדת – עולם השעשועים

לצפיה בגלריה המלאה לחץ כאן >>>

כיצד לבחור את חברת ההשכרה המתאימה ביותר

יש לבדוק שהציוד שמשכירה אותה החברה אכן מתאים לצרכיכם, כמו כן ניתן להשוות בין חברות ולקבל הצעות מחיר על מנת לקבל את המחיר הזול ביותר מהחברה המתאימה. חייב לוודא שחברה עובדת ברישיון, שמתקניה עומדים בתקן הישראלי ושעובדיה אחראיים ובעלי ניסיון. אחרי שביצעתם את כל הבדיקות ניתן לפנות לחברה שבחרתם, ולתת לה לעשות יום הולדת שמח לילד היום הולדת ולחבריו.

לחברה מומלצת בתחום בקרו באתר השכרת מתנפחים של עולם השעשועים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.