מפקדים וחיילים אומרים בדאגה: "אנו חוטפים גם נשק חם" – תיעוד וידאו מזעזע

אמש (ראשון בצהריים) פירסמנו ב'קוקר' סרטון מצמרר בו רואים שיירת ג'יפים של צה"ל נוסעת בכפר ערבי, ואילו המתפרעים הפלסטינים משליכים לעברם מכל הבא ליד, הם לא מסתפקים באבנים אלא אף יש להם את החוצפה לנסות להיתלות על גבי דלת שאחורי הג'יפ, ואפילו עולים על הרכב ומנסים  לפתוח את הדלתות, רק לאחר שהג'יפ נוסע אחורה הם עוזבים את הג'יפ אך ממשיכים בהמטרת אבנים ברזלים וכל הבא ליד.

אמש (ראשון בלילה) נחשף בתוכנית "צינור לילה" בערוץ 10 כי לחיילים ומפקדיהם נמאס כבר כי הם חשים שידיהם כבולות, עוד הם מתלוננים כי לא ירחק היום וההתעללות הפורעים בהם תוכל לגרום לאובדן בנפש של חיילי המילואים, בהקלטה של אחד המפקדים בשם י' בעיוות קול נשמעים מפיו המילים הללו: "זה נהיה מצב אבסורד, זורקים עלינו מטעני רסס קטנים, בקבוקי תבערה, נשק חם, ובסוף הם יתחילו לירות עלינו". עוד אומר מפקד בשם ח': "חייבים למצוא דרך להגן על שלומם של החיילים ולא רק על המתפרעים".

צפו בחשיפות של תוכנית צינור לילה:

הסרטון הבא שלפניכם ארוך מהרגיל (טרי מאתמול) אותו מפרסמים ברשתות החברתיות אותם מתפרעים כדי להוכיח כי חיילי צה"ל בורחים כמו ילדים, פשוט תצפו בהם, כי כל מילה מיותרת:


עוד בנושא:

התקפות חוזרות ונשנות על חיילי צה"ל

סרטון נורא: ג'יפ של צה"ל מתהפך מאבנים ומוקשים

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מאד רציתי להתגייס אחרי מקרים כאלה.. והנוהל פתיחת אש. אין למה להתגייס ?? אני לא אשמור על פלסיטנים.. ואחטוף אבנים שיקפצו לי..

  רובי הביתריסיט |
  הגב
 2. פשוט החלטות כושלות של הרמטכ"ל. גם עניין המקלטים בכל שכונה צריך להיות ואין, העיקר ברק יודע לברוח לבונקרים בזמן מלחמה ויודע לעשות הערכות כמה ימותו במקום לדאוג שהחיילים ירססו אותם, כי זה מה שהם מבינים.
  איפוא ההיגיון והניהול הבריא? זה ניראה שברק שכח וזה חמור כי זה יתנקם רק בו, אם תהיה יד קשה איתם אז תיהיה רתיעה מצידם רק כך הרוצחים האלו מבינים.

  יניב קצין |
  הגב