ציפי ישי תוקפת את דרעי: "אריה דואג לטייקונים"

ציפי ישי, רעייתו של יו"ר ש"ס לשעבר אלי ישי, יוצאת בחריפות כנגד שר הכלכלה אריה דרעי ותוקפת אותו על שהעביר את מתווה הגז לאחריות הממשלה, "דרעי יכול היה לנצל את סמכותו כשר הכלכלה ולטרפד את מתווה הגז הרע", סבורה ישי.

לאחר שהדיון על מתווה הגז נקלע למבוי סתום , ציפי ישי, רעייתו של יו"ר ש"ס לשעבר אלי ישי, יוצאת בחריפות  כנגד שר הכלכלה אריה דרעי ותוקפת אותו על שהעביר את מתווה הגז לממשלה, "דרעי יכול היה לנצל את סמכותו כשר הכלכלה ולטרפד את מתווה הגז הרע", סבורה ישי.

הגברת ישי  כתבה למקורביה על התכנית ואמרה, "במקום לטרפד, סירב דרעי לחתום ולקח לעצמו את הזכות להעביר את ההחלטה לממשלה ולכנסת, בטיעון מגוחך שהנושא כבד ומורכב מידי. התרגיל של דרעי שקוף, להתנער מהאחריות ולהפיל על הממשלה בה יש רוב לטייקונים להכשיר את המתווה".

"כל שר חברתי אחר היה מנצל את ההזדמנות הנדירה שנפלה לידיו כפרי בשל להגן על ה'שקופים', ומסרב לחתום על המתווה, עד לגיבוש מתווה לטובתם. מיותר לציין שבמקרה הזה הממשלה הייתה חייבת להביא מתווה טוב יותר והשר היה נישא על כתפיים שקופות ומלאות הערכה". טוענת גב' ישי.

 

גברת ישי מאשימה את דרעי וטוענת כי יש לו קשרים עם טייקונים. "דרעי לא מסוגל להחליט מהסיבה הפשוטה שהוא בפלונטר. מצד אחד, בגלל קשריו עם הטייקונים ואילי ההון הוא לא יכול להתנגד למתווה בגלוי. ומצד שני, אינו יכול לתמוך בו, כי אז יסתבך בצורה גלויה עם השקופים. זהו התרגיל האנטי חברתי המסריח ביותר מבית מדרשו של יועץ הטייקונים – אריה דרעי. עלי הוא לא הצליח לעבוד".

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תסריט אמתי: אוטוטו נתניהו יעיף דרקי החתרן לאלף רוחות. אוי לכם מצביעי דרקי גיהינם מחכה לכם… הבאתם חרבן על תורת ישראל.

  הוא סממן שמאל בממשלת ימין לא עברו כמה ימים מאז הוקמה ממשלת ביבי וכבר הוא מתחיל להשפריץ הסרחון המטונף שלו: לשחק באש לזגזג לבגוד לקמבן. בקיצור אסור אסור לסמוך עליו כלל…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. גברת ישי! ? תתמקדי בהכנת עוגות לכבוד שבת זה הרבה יותר ענייני, ומתי תפסיקו להתבכיין על ההפסד בדרבי 7:0 +12000000 ש"ח (לא פשוט.. ), תשלימו… אריה דרעי מתקבל בעין יפה בעיני כלל הציבור ,נסיונו וכשרונותיו ניכרים ומתגברים כמעיין נובע.. תפסיקו "לדאוג לו" הכל בשליט"א ,ובאמת באמת קצת התחשבות בכלל…

  נוחי |
  הגב
 3. אלי ישי הרכרוכי היה חותם בלי למצמץ על כך תקנה שביבי היה מבקש ממש

  דרעי הראה לנתניהו את הכיוון

  אבי |
  הגב