מבהיל: בחתונת בתו התבשר בניזרי – השופט נפטר! – תמונות

אמש נערכה בירושלים שמחת החתונה לבת השר לשעבר הרב שלמה בניזרי. החתונה התקיימה ביום  שבו השופט שהרשיע אותו אדמונד לוי נפטר.

בניזרי חגג ורקד  עם רבנים את חתונת בתו, ובעיצומה של החתונה הוא התבשרעל פטירת השופט שהרשיע אותו, " אדמונד נפטר". אמר אחד המשתתפים. בניזרי באצילותו לא הגיב והפטיר: "ברוך דיין האמת".

שופט העליון שהרשיע אותו, אדמונד לוי, הוא ממוצא מזרחי בעצמו, בשעתו אחיו של השר לשעבר, הרב דוד בניזרי, יצא במתקפה חריפה נגד השופט. בשידור רדיו בתחנה חרדית כינה הרב בניזרי האח את השופט המזרחי וחובש הכיפה "רשע וגס רוח", ואמר כי מוצאו העדתי של השופט וכיפתו נועדו לסמא את העיניים.

בעקבות מערכת הבחירות הגורלית שנערכה בבית שמש נרשמה נוכחות דלילה באירוע של ח"כים ואישי ציבור.

הגיעו לשמח: הגאון רבי ראובן אלבז ראש ישיבת אור החיים, ח"כ הרב ניסים זאב, הגאון רבי דוד יוסף, ורבנים נוספים
יוסף חיים בן ציון חדשות 24 תיעד
unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4) unnamed (5) unnamed (6) unnamed (7) unnamed (8) unnamed (9) unnamed (10) unnamed (11) unnamed (12) unnamed (13) unnamed (14) unnamed

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בס"ד. מה מבהיל בזה?! יד ה' נקמה בשופט על דעתו?! ואם באמת ביניזרי אשם, אז השופט צריך להענש? אולי בניזרי אשם והוא נענש. באצילותו הוא הגיב: ברוך דיין האמת. משמע שאדם נורמלי היה חוגג?! השתגעתם?! אחיו חרף וגידף, למה זה ראיה?! לאמת?! אולי לכאב או גרוע מזאת לתרבות חרפות וגידופים [כשם ששמעתיו מגדף את הרב אמנון יצחק]

  אח של בניזרי והשופט אדמונד לוי |
  הגב
 2. הרב בניזרי צדיק מאוד כואב מה שקרה לו אז
  חבל שיהודים ועוד ספרדים לא יודעים לחיות ביחד
  כואב כואב הכל כואב

  אוי טאטא |
  הגב
 3. וכי מה רציתם שיהודי יגיב?
  וכי מה יתן לו ומה יוסיף לו זה שהוא נפטר?
  הרי את העונש שלו כבר ריצה…

  יהודי פשוט |
  הגב