ציר חדש? דרעי ביקר בבעלזא

יו״ר ש״ס השר אריה דרעי נכנס הערב למעונו של כ״ק האדמו״ר מבעלזא שליט״א להתייעצות וברכה. בפגישה נכח ח״כ הרב ישראל אייכלר.

יו״ר ש״ס השר אריה דרעי נכנס הערב למעונו של כ״ק האדמו״ר מבעלזא שליט״א להתייעצות וברכה. בפגישה נכח ח״כ הרב ישראל אייכלר.

בשס טוענים כי עיקר השיחה נסובה על עניין חוק הגיוס, שמאיים לפרק את הקואליציה וזה לאחר שראש הממשלה משטה בח"כים החרדים.

יש לציין כי דרעי גם הוזמן לטיש חסידות בעלזא, ונראה כי דרעי מנסה להגיע להסדר עם בעלזא גם בשת"פ פוליטי עתידי.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. היו חייבים לתמוך ביוסי דייטש!!! " חבל שעסקנים מבחוץ החליטו נגד טובת הציבור החרדי יראי אלוקים

  .

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. למה למה למה כנסו דחוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

  למעשה כולנו היינו = אנשים נשים וטף, חייבים לצאת למלחמה נגד גיוס השמד! צריך להילחם מיד ולהראות לקב"ה שאנחנו מוכנים למלחמה! אם הם [המדינה] יהיו בטוחים במאה אחוז שאנחנו כולנו מוכנים למלחמה כפשוטו, כמו כשבן גוריון ימ"ח וזכרו, שאל את החזון איש זצ"ל, יש לי צבא אבל מה יש לך? אמר לו החזון איש מול הצבא שלי שמוכן למסור את הנפש כפשוטו לא יעזור כל הצבא שלך! את זה אנחנו צריכים להראות, זו ההשתדלות שלנו וזו החובה שלנו, למסור את הנפש כפשוטו, למסור את הנפש כפשוטו על כל צעד וצעד.

  והנה כל הסיפור למה ח"כ דרעי הגיע אתמול בערב לרבי מבעלזא שליט"א, כדי להציע ולחייב אותו ואולי גם לכפות אותו, לפרוש מאגודת ישראל בירושלים, ולשבור אותה מבפנים. בגדר של "תָּמוֹת נַפְשִׁי עִם פְּלִשְׁתִּים", בכלל לא אכפת לי שגם אני אנזק, ולכאורה הפגישה היתה כדי לנקום באג"י, כמו שלכד שמשון הגבור 300 שועלים, קשר לפידים לזנבותיהם, שילחם בשדות פלשתים והבעיר וכו' … והכל לקיים שהַשִּנְאָה וְהַנְּקִימָה קָשָׁה מְאֹד לְשֶׁיִּמָּלֵט מִמֶּנּוּ לֵב הוּתַל אֲשֶׁר לִבְנֵי הָאָדָם, וְהַנְּקָמָה מְתוּקָה לוֹ מִדְבַשׁ.

  הנה: בפגישה שנערכה ביום שלישי בערב בין אריה דרעי והרבי מבעלזא שליט"א הציע דרעי לאדמו"ר כי בעלזא תפרוש מיד מאגודת ישראל, והוא יבטיח למיכל הלברשטאם סגנות ראשות עירית ירושלים, ותיק מכובד מאוד, וישאירו את אגודת ישראל בחוץ, אולי כדי לנקום בהם? והלו כתיב "לֹא תִשְֹנָא אֶת אָחִיךָ בִּלְבָבְךָ" (ויקרא יט). "ולֹא תִקֹּם וְלֹא תִטֹּר אֶת בְּנֵי עַמֶּךָ". כּנראֶה שֶׁהַיֵּצֶר הוֹלֵךְ וּמַרְתִּיחַ אֶת לִיבָּוֹ לעבירות חמורות שבחמורות.

  עוד הציע דרעי לרבי מבעלזא שליט"א שישתף פעולה עם המועצות של ש"ס ודגל התורה בענין חוק הגיוס דהייו גזירת גיוס השמד והזימה בפועל של ממש, והוא מתחייב להבטיח לנציג בעלזא בעתיד נציגות בכנסת במסגרת אחת המפלגות רח"ל.

  לשיחה צורפו גם ח"כ ישראל אייכלר ומיכל הלברשטאם בתקוה כי ירצו לשתף פעולה של גזירת גיוס השמד והניאוף. יצויין כי אייכלר כבר הודיע כי אי אפשר לכנס את כל שלשת המועצות ולכן הוא ינסה לכנס את שלשת מזכירי המועצות, אבל שכח שבאגודת ישראל יודעים טוב מה הוא זומם… אין שום חדשות פה.

  ולהלכה למעשה כולנו היינו אנשים נשים וטף חייבים לצאת למלחמה! צריך להילחם מיד ולהראות לקב"ה שאנחנו מוכנים למלחמה! אם הם [המדינה] יהיו בטוחים במאה אחוז שאנחנו כולנו מוכנים למלחמה כפשוטו, כמו כשבן גוריון ימ"ח וזכרו, שאל את החזון איש זצ"ל, יש לי צבא אבל מה יש לך? אמר לו החזון איש מול הצבא שלי שמוכן למסור את הנפש כפשוטו לא יעזור כל הצבא שלך! את זה אנחנו צריכים להראות, זו ההשתדלות שלנו וזו החובה שלנו, למסור את הנפש כפשוטו, למסור את הנפש כפשוטו על כל צעד וצעד.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב