מכבש לחצים: גפני נועד עם בוז'י

בשעה שמועצת גדולי התורה מתכנסים בירושלים, בשעה זו חבר הכנסת משה גפני נועד עם יו"ר האופוזצייה יצחק (בוז'י ) בחדרו של הרצוג. פרשנים מעריכים שגפני מפעיל מנוף לחצים על נתניהו

בצל הקרב של דגל התורה – אגודת ישראל  על הועדה למינוי דיינים, נועדים בשעה זו חבר הכנסת משה  גפני עם יו"ר האופוזצייה  יצחק (בוז'י ) בחדרו של הרצוג.

הכתב הפוליטי של ערוץ 2 עמית סגל, פרסם בדף הטוויטר שלו, תיעוד שבו נראים גפני ובוז'י משוחחים יחדיו,  על פי הדיווח, השניים  נועדים  זה שעה בארבע עיניים.

הערכה במסדרונות הכנסת כי הפגישה באה בצל התעקשותו של ראש הממשלה בנימין נתניהו שלא לעמוד הסכמים הקואליציונים, כאשר בשעה שהמועצת מתכנסת בירושלים, גפני נועד עם בוז'י במטרה שנתניהו יכנס לפאניקה ויתקפל.

יתכן גם, שעל הפרק ככל הנראה דנים השניים על המחלוקת שנוצרה על הועדה למינוי דיינים, וזאת לאחר שהקואליציה התגבשה סביב מעומדותו של חבר הכנסת ישראל אייכלר כחבר המומלץ לועדה, גפני רותח על התנהלות חברי הקואליציה שהתגבשו לחזית מאוחדת בעד ליצמן.

ליצמן הצליח לגבש סביבו חזית של מתוסכלי גפני, ובהם דרעי – כחלון וזאת בשל  התרגיל שרקח מוקדם יותר גפני שאימץ את ליברמן שהודיע כי יתמוך בחוק הנוורגי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב אלא שהוא מינו …..כאשר דגל התורה לא הצליחה לאחד את הציבור הליטאי סביבה, והביאה לעצמה את הנזק בכך שאיבדה את המנדט השביעי…במקום להודות בכישלונה ולהתצנע בדרישותיה במשך כל הקדנציה….עושה את ההפך ודורשת מעבר לכוחה הממשי בכל המישורים,וגורמת למריבות מיותרות וחילול השם גדול..ולבסוף תכניס את יאיר לפיד לקואליציה ותדחה החוצה את כל המפלגות החרדיות..ראו הוזהרתם מהם !!!!!

    פולטיקאי |
    הגב