צלם אירועים – הנקודות החשובות

אם גם אתם מעוניינים להנציח אירוע מרגש זה או אחר בחייכם הגיע הזמן לבחור בקפידה צלם אירועים שיצדיק את ההוצאה הכספית. צלם מקצועי הוא אותו צלם שידע כיצד ללכוד את הרגעים המרגשים של האירוע תוך שהוא בוחר את טכניקת הצילום המתאימה ביותר ומשתמש בציוד משוכלל

בחירת צלם אירועים – כל הצעדים

  • פגישה – הצעד הראשון יהיה להיפגש עם הצלם וזאת על מנת לשמוע אותו ולראות האם יש ביניכם כימיה תקשורתית ואתם אכן מסכימים על כל הדברים החשובים הנוגעים לצילום האירוע. בפגישה, תחליטו האם הוא נראה לכם אמין, תיחשפו לתיק עבודותיו הכולל צילומים של אירועים שונים, תבררו אודות המחיר אותו הוא דורש בעבור הנצחת האירוע בתמונות והאם יש חבילות מיוחדות הכוללות גם מתנות לאורחי האירוע, כמו למשל מגנטים לאירועים.
  • זמינות – הדבר השני והחשוב ביותר אותו יש לברר עם צלם אירועים במסגרת הפגישה איתו או אפילו לפני הפגישה בשיחה הטלפוני ביניכם הינו מידת הזמינות שלו לאירוע שלכם. קרי, האם הוא פנוי באותו תאריך ובאותן שעות של האירוע והאם הוא זה שמצלם את התמונות או שמא מדובר על הצלמים שלו.
  • מקצועיות – יש לברר האם מדובר על צלם בעל ניסיון, ותק ומוניטין בתחום צילום אירועים עסקיים ו/או פרטיים. חשוב לא להתפשר על סגנון הצילום ולהבין שצלם שמצלם צילומי אופנה וקולנוע, אינו בהכרח צלם שמהוקצע בכל הקשור אל צילום אירועים.
  • סוג האירוע – דבר נוסף אותו חשוב לברר הוא האם לאותו צלם יש ניסיון בצילום סוג האירוע בו אתם מעוניינים, שכן צילום של אירוע ברית מילה, בריתה, חתונה ואירוע חברה הם דברים שונים לחלוטין והתכנון והחשיבה גם הם שונים לחלוטין כאשר ניגשים לפרוייקט צילום אירוע מסוג זה או אחר. לכן, חשוב "ללכת על בטוח" ולבחור בצלם בעל ניסיון רב בצילומי אירועים מהסוג שלכם.
  • שיטת צילום – יש לברר אל מול צלם אירועים באיזו מצלמה הוא מצלם את האירוע (דיגיטלית/פילם/שילוב).
  • שעות – תמיד יש לברר מהי שעת ההגעה של הצלם לאירוע ומהי שעת העזיבה שלו ובכלל מה חבילת הצילום עליה אתם משלמים, כוללת. בנוסף, תמיד יש לברר כמה עולה שעה נוספת וזאת מעבר לאותו שעות שסגרתם עם הצלם.
  • כמות – טרם סגירת דיל עם הצלם חשוב לברר מה כמות התמונות אליה מחויב הצלם והאם ניתן להכתיב לו כמות מסויימת של תמונות בין המוקדים השונים של האירוע, כמו למשל 25 תמונות לטקס החופה וכו'.
  • נקודות חשובות נוספות – דברים חשובים אותם יש לברר טרם סוגרים עסקה עם הצלם הם: מתי תקבלו את כל התמונות מהאירוע, האם הצלם יכול לספק לכם גם שירות אלבום תמונות מעוצב ושירות  מגנטים לאירועים.

 

לא מוותרים על מגנטים לאירועים

בעשור האחרון אנו עדים למתנות קטנות אותם מחלקים המארחים באותם אירועים בהם אנחנו משתתפים. אחת המתנות הפופולאריות ביותר באירועים מסוג חתונות, בריתות, מסיבות רווקים ורווקות ומסיבות יציאה לגמלאות הם מגנטים לאירועים. אם גם אתם מעוניינים לחלק לאנשים מזכרות מרגשות מהאירוע תוכלו לעשות זאת על ידי השכרת שירותיו של צלם אירועים שמספק שירות מגנטים לאירועים. בהצלחה!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.