צ'לסי קלינטון מגנה על ברון טראמפ

ברון, בנו הצעיר של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ נפל בחודשים האחרונים קורבן ל"בריונות ברשת" מצד גולשים שלגלגו על התנהגותו, אלא שדווקא בתו של קלינטון התייצבה להגנתו. { בדיחת הרשת}

ברון, בנו הצעיר של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ נפל  בחודשים האחרונים קורבן ל"בריונות ברשת" מצד גולשים שלגלגו על התנהגותו, אלא שדווקא בתו של קלינטון התייצבה להגנתו.

בהשבעת אביו ביום שישי האחרון, ברשתות החברתיות החלו לצוץ בדיחות על חשבונו של ברון בם ה-10. אלא שהיום הו5 מקבל תמיכה מפתיעה מבתו של הילרי קלינטון  בפוסט בחשבון הפייסבוק שלה, קראה  צלסי קלינטון לציבור "לרדת מגבו של ברון". "לברון טראמפ מגיעה אותה ההזדמנות שמגיעה לכל ילד – להיות ילד", כתבה קלינטון.

בעקבות הפוסט ספגה קלינטון ביקורות על כך שבמקביל פרסמה ביקורת על הנשיא טראמפ ולא הפרידה בין שני הנושאים. אך לצד הביקורת, קיבלה קלינטון גם תמיכה רבה. "כולנו זוכרים את השונאים שרדפו אחרייך, אחרי בניו של בוש ואחרי בנותיו של אובמה", כתבו גולשים בתגובה. "עלינו לדאוג שהמעגל הזה לא יימשך".

במהלך ההשבעה פורסמו  תמונות של בנו הצעיר כשהוא נראה משועמם, מוטרד ואף באחת התמונות נראה כשהוא יישן. מה שהוביל  לתגובה מרושעת  מצדה של קומיקאית אמריקנית שצייצה "ברון יהיה היורה הראשון שיגיע מחינוך ביתי", ועוררה סערה.

בשנה שעברה פרסמה השחקנית רוזי אודונל, סרטון יוטיוב בו רמזה כי ייתכן שבנו נמצא על הספקטרום האוטיסטי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.