צמד ענקי המוזיקה אברהם פריד ועמיר בניון יופיעו על במה אחת

לראשונה על במה אחת ענק הזמר החסידי אברהם פריד, וגדול הזמר הישראלי מזרחי עמיר בניון.

אירוע זמר ייחודי ממתין לציבור החרדי והדתי בסיום שלושת השבועות, כאשר שני ענקי הזמר, אברהם פריד ואמיר בניון ייפגשו להופעת ענק על במה אחת.

בחברת אריאל העומדת מאחורי המופע שיותאם לקהל החרדי והדתי מסבירים כי הרעיון מאחורי האירוע נועד לקחת את שני האומנים הללו, שמגיעים משני ז'אנרים שונים ולחבר ביניהם, לטובת הציבור החרדי והדתי. "במסגרת פעילות החברה באופן קבוע אנחנו מתאימים את עצמנו גם לציבור החרדי, המהווה נדבך חשוב בעיר ירושלים, ולכן ניסינו לחשוב על חיבור מיוחד בין זמר חסידי כמו פריד ליוצר וזמר ישראלי כמו עמיר בניון, אומר מנכ"ל החברה ציון תורגמן .

מדובר במופע ראשון בין שני הזמרים אשר מגיעים מהקצוות השונות של המוסיקה בישראל. מצד אחד אברהם פריד הנחשב כבר שנים לבכיר הזמר במוסיקה החסידית, ומנגד עמיר בניון אשר נחשב ליוצר וזמר מוביל במוזיקה הישראלית, מזרחית, יהודית.

בין שיריו  של בניון שחזר לפני שנים רבות בתשובה, ניתן למצוא שירים רבים המדברים על אמונה ויהדות, ואחד הבולטים שבהם הוא השיר 'תבוא' המדבר על הכיסופים ל'משיח'.

בהפקה מדברים כבר על ביצוע שיר משותף בין הזמרים המזוהים מאוד עם העיסוק בהבאת המשיח, בשיר שיהיה תפילה ויקרא יחד עם הציבור לביאת המשיח.

לדברי ת'ורגמן: מופע זה הוא המשך להצלחת החברה בהתאמת האירועים לציבור החרדי. "אני מאוד מרוצה מהחיבור לציבור החרדי ומהתאמת האירועים אליו, לאחר שבתערוכת עיר הקרח האחרונה, השגנו עלייה של 40 אחוז במספר החרדים שהגיעו להשתתף בו, זאת בעקבות התאמתו לציבור זה, ובכוונתנו להמשיך כך".

17_107171 41_3067823 500x331xDSC_7039-500x331_jpg_pagespeed_ic_nWxe9kbJiI 500x331xDSC_7351-500x331_jpg_pagespeed_ic_hfR59FAOF1

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.