צנחנים מפונביז'? הוקיעו את הציידים!

בעקבות הקמת גדוד הצנחנים החדש, מחנך חרדי כותב ל'קוקר': לא אתפלא אם נשמע על גדוד 'גולני' 'כפיר', וצוללנים חרדים שמשרתים בחיל הים, אם לא נתעשת כולנו, מספר החרדים המשרתים בצבא יעלה בצורה שתדהים את החברה הספונים בבור בקרייה. {דעה}

במשרד הביטחון הציגו הבוקר נתונים שאמורים להדאיג אותנו לגבי עתיד ילדינו שמתחנכים בתלמודי התורה.

על פי הנתונים: צה"ל עבר את יעד גיוס החרדים של השנה היוצאת (2700). וגייס 2,800 חרדים לצבא. בשנה הבאה יעדי הגיוס יעלו עוד (3200).

אם לא די בכך, יוצאים כעת בצה"ל בקמפיין באינטרנט החרדי שמיועד לפתות בחורי ישיבות שיתגייסו לפלוגה החרדית בחטיבת הצנחנים.

למי שלא מעודכן בתקציר הפרקים הקודמים: בשנה שעברה התגייסו בחורים מהשורה הראשונה של עולם התורה לחטיבת גבעתי. עם האוכל בא התיאבון, וכעת הם רוצים לגרור את בחורי הישיבות מעטרת וחברון מהסטנדרים למצנחים במכתש רימון.

כאב ומחנך, אני מתחלחל לנוכח שיתוף הפעולה בין ציידים לאנשי תקשורת חרדים שאינם עומדים על המשמר. כמי שמכיר מספר מקרים מכלי ראשון, הייתי מצפה לראות את הברנז'ה התקשרותית מתייצבת כאחת ומתריעה מפני הסכנות הטמונות בצורה שאינה משתמעת לשני פנים. היום זה 2,800 מחר זה יטפטף ויגיע לאלפים רבים.

ברחוב החרדי מזלזלים, 'וכי בחור נורמלי יילך להתגייס'? ואני הקטן אומר "כן". לדאבון הלב אנו חשים בירידת הדורות, החל מחדירת הווטסאפ לתוך החצר האחורית של המכשירים הכשרים, וזה ממשיך עם דרישה ללימודי אנגלית עובר לשירות גבעתי זה ממשיך בצנחנים, ובשנה הבאה לא אתפלא אם נשמע על גדוד 'גולני' 'כפיר', ואף צוללנים חרדים שיצללו במעמקי הים. אם לא נתעשת כולנו, מספר החרדים המשרתים בצבא יעלה בצורה שתדהים את החברה הספונים בבור בקרייה.

צריך להוקיע את הציידים בשער בת רבים, וכן את אותם אתרים שנותנים יד לגיוס החרדים לצה"ל ובכך ממיתים שואה רוחנית על הדור הבא של עולם התורה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני לא מבין, משתמע מדברי הכותב כאילו 2800 נפשות שהולכים לאיבוד זה דבר שכן אפשר לסבול, היתכן?!

  מאיר |
  הגב
 2. רוב החיילים בפלוגות החרדיות הם דתיים לאומיים המקפידים על כשרות והפרדה מלאה מנשים.
  לאט לך הכותב, חרדים עוד לא מתגייסים בהמוניהם.
  זה בלוף שנעים לך להשמיע

  מישה |
  הגב