צניחה חופשית: נתניהו מאבד את אמון הציבור

הציבור מאבד אמון בנתניהו: רק 38% מהישראלים מרוצים מתפקודו של בנימין נתניהו, לעומת 50% שאינם מרוצים

האם התמשכות מבצע "צוק איתן" וירי הרקטות הבלתי פוסק לעבר יישובי הדרום עשויים לגרום לנתניהו לשלם מחיר פוליטי? סקר שערכה חברת שילוב מילוורד בראון בשיתוף איי פאנל עבור חדשות 2 מעלה כי בארבעת הימים האחרונים חלה ירידה דרמטית בשיעור התמיכה הציבורית בראש הממשלה.

על פי הסקר, רק 38% מהישראלים מרוצים מתפקודו של בנימין נתניהו, לעומת 50% שאינם מרוצים. מדובר בירידה משמעותית ביחס לשיעור התמיכה בנתניהו לפני ארבעה ימים, שעמד על 55%.

לפני כשלושה שבועות עמד שיעור התמיכה בראש הממשלה על 63% ובתחילת המבצע, אחרי כניסת הכוחות הקרקעיים לרצועת עזה, זכה נתניהו ל-82% תמיכה.

נתון נוסף שמעיד על חוסר אמון גובר של הציבור בישראל בהתנהלות הממשלה הוא שאלת הטיפול בתושבי עוטף עזה. 68% מהישראלים חושבים שהטיפול בתושבי העוטף אינו טוב, לעומת 24% בלבד שחושבים שהממשלה דאגה לתושבים בצורה טובה.
חדש: באפשרותכם לסמן קטע מהמאמר ולשתף רק אותו. סמנו קטע ושתפו.

שאלה נוספת שבה עסק הסקר היא האם יש לפתוח את שנת הלימודים כסדרה בשבוע הבא, גם אם הלחימה תימשך. רק 18% מהנשאלים חושבים שיש לפתוח את שנת הלימודים ברחבי הארץ. 63% סוברים שאין לפתוח את שנת הלימודים באזור הדרום ו-15% חושבים שכל עוד תימשך הלחימה – אין לפתוח את שנת הלימודים כלל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.