השטח מבעבע: צעירי ש"ס במתקפה על דרעי: " נכשלת – לך הבייתה"

ארגון פעילי צעירי ש"ס החליט לצאת למתקפה חזיתית נגד יו"ר ש"ס אריה דרעי.  פעילי הארגון  שיגרו הודעות  במייל לחברי התנועה בה נכתב: "זעם רב בשטח הש"סי: נגמרו מאה ימי החסד שנתנו לדרעי להתחיל ולהזניק את שס למעלה. הכח שהיה לשס הולך ונחלש ואווירת נכאים שוררת בכל מקום". נכתב בהודעה.

"דרעי מנהל את מערכת הבחירות המוניציפלית באי סדר מוחלט ורק באמצעות התקשורת", הם כותבים ומוסיפים,"הוא לא לא יורד לשטח ומדבר עם הנציגים לפתור את הבעיות ומנהל את כל מערכת הבחירות באמצעות שלט רחוק של התקשורת" מאשימים פעילי שטח בכירים בשס.

בהודעה הם מפרטים מספר דוגמאות קטנות וזה רק קצה הקרחון.

לטענתם בעיר נתניה חתם דרעי עם קובי לוי וחזר בו לאחר הכעס הרב שהתעורר נגדו (אין ערך להסכמים שדרעי חותם כי תמיד יש חשש שהוא יפר אותו

בעיר בית שמש החליט להדיח את חברי העירייה וחזר בו בינתיים לאחר ההבטחה של רב הקהילה להקים מפלגת בני תורה.

בעיר בני ברק העמיד דרעי  את יגאל גואטה כיו"ר שס וגרם לסערה כאשר מפלגה נוספת מוקמת ותתחרה בשס והוסיף חטא על פשע על כוונתו להדיח את מזכיר מועצת החכמים רפאל פנחסי כאחראי המונציפאלי בבני ברק .

לדבריהם:  בראשון לציון הדיח דרעי את שמואל ג'מיל וקיבל מפלגה שמאיימת להכחיד את שס בעיר. בכנס האחרון שאירגן ג'מיל הגיעו מאות מאוכזבים מהמהלך של דרעי,

ומה קורה באלעד? טוענים המורדים, בעיר אלעד כשראו התושבים שדרעי לא יורד לעם ומגבש רשימה. פתחו מפלגת צעירים שתופסת תאוצה. בקרב התושבים יש מירמור רב על היחס אליהם, באשדוד מאיימת מפלגת קול הלב  למחוק את שס מהמפה הפוליטית בהקמת מפלגה מתחרה .

עוד נאמר בהודעה כי ברכסים הגזים דרעי שרצה לבטל ב'פזיזותו' הסכם רוטציה חתום , אחרי הכעס של רבני העיר ועסקנים שלח הודעת סמס לגפני והתנצל

אחד מפעילי ש"ס אומר ל'קוקר': "האנדרלמוסיה חוגגת ואין מבוגר אחראי שיעצור את ההתרסקות. אנחנו קוראים לאריה דרעי לשים את המפתחות ולחזור הביתה. ולמקבלי ההחלטות בשס אנחנו זועקים תתעוררו אנחנו לא הבובות של אף אחד. אנחנו בשס למען מרן ולא רוצים שיהיה בצער. נמאס מהמצב הקיים והבלתי נסבל . אפילו את הישיבות בסיעה הוא לא יודע לנהל". שתקנו. כיבדנו. ואפילו הערצנו אבל כשזה פוגע בש"ס ומצער את מרן אין לנו ברירה אלא להסיר את המסכה ולהציג קבל עם ועדה,"המלך הוא עירום".הם חותמים.

מלשכתו של דרעי נמסר בנוגע לשמועות: "אנו חוזרים ומבהירים – שכל השמועות על מינוים כאלו ואחרים ברשויות המקומיות הן בגדר שמועות בלבד, יו"ר התנועה אריה דרעי ימסור את החלטתו בכל עיר ועיר באופן מסודר ולא על ידי הדלפות".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.