צעיר חרדי מפורסם בדרך ל"אח הגדול"

פרסום ראשון: בערוץ 13 החלו במגעים עם צעיר חרדי לקראת העונה החדשה של האח הגדול

אחרי למעלה מעשור בו שודרה סדרת הטלוויזיה המוצלחת 'האח הגדול' על ידי הזכיינית 'קשת', לקראת תום העונה העשירית והאחרונה של האח הגדול במתכונתה המוכרת, היא תשודר תחת מתכונת חדשה אצל המתחרה המקבילה – 'רשת'.

כעת, כאמור עם תחילת הליך הליהוקים לתוכנית הריאליטי המצליחה, החלו בהפקת התוכנית המתחדשת תחת הזכיינית 'רשת-ערוץ 13' בחיפושים אחר מתמודד חרדי שייכנס לבית האח הגדול, ובימים האחרונים פנו בזכיינית לשורה של חרדים, אשר לפחות עם אחד מהם נמצאת הפקת התוכנית במגעים מתקדמים, כך נודע ל'אקטואליק'.

זו לא הפעם הראשונה בה מנסים בהפקת 'האח הגדול' לפנות לחרדים במטרה להכניס אל בית האח מתמודד חרדי, אך כל שנה מחדש המגעים נכשלו – וזה לא יצא לפועל.

בשנים עברו, פנתה הנהלת התכנית לעיתונאי יקי אדמקר, כתב לענייני חרדים באתר "וואלה" ומגיש 'ישר ולעניין' ברדיו 'קול ברמה'. אדמקר לא התמהמה והשיב בשלילה וזאת משום שלטענתו אין מקומו של אדם חרדי בתוכנית ריאליטי כמו "האח הגדול".

יקי אדמקר מסר אז בתגובה כי "אכן פנו אלי מהפקת האח הגדול, אך כאדם חרדי, הייתה לי בעיה עם גדרי צניעות, כשרות ושבת. בכלל, עם הצורה שבה התוכנית הזו מתנהלת ומה שהיא מייצגת. לא ייתכן שחרדי יסתובב בבית שנוגד את אורח חייו".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מדינת ישראזבל ← מחיקת היהדות

  המטרה – ממזרים, בני נידה וגויים. הרבה כסף נשפך למימוש המטרה.

  ב. |
  הגב
 2. הוא מנוול רק על עצם זה

  שהוא בכלל יושב איתם למשא ומתן.
  כל הכבוד ליקי אדמקר!!!

  דוד |
  הגב
 3. הוא מנוול רק על עצם זה

  שהוא בכלל יושב איתם למשא ומתן.
  כל הכבוד ליקי אדמקר

  דוד |
  הגב