צעיר ירק בפני ח"כ שטרן בעקבות דבריו נגד הרב ליאור – מקורבי לבני: "היריקה מבנט"

כזכור כפי שפורסם לראשונה כאן ב"קוקר" בוידאו דבריו בהרחבה של אלעזר שטרן שתקף את רב הדת"ל הרב דוב ליאור על כך שהוא גזען שנמאס ממנו, ולמה המדינה צריכה בכלל לתקצב רב כזה: "האם לא צריך להגיד די, נמאס לנו, הוא לא הרב שלנו, מדינת ישראל לא יכולה להמשיך ולשלם לו כסף, יש גבולות למה אנחנו מוכנים לסבול. ואני אומר עוד פעם, אני מקווה שחיילינו האתיופיים, חברינו האתיופיים, תושבי מדינת ישראל לא ייפגעו מהדברים האלה ויבינו שזה סוג שלא זאת תורת ישראל שהרוב בעם ישראל מתכוון אליה, שאם מישהו יודע מה זה חילול ה' ומה שהרב דב ליאור עשה פעם נוספת, ולצערי הרב אני יכול לומר, שאם החברים שלי ממפלגות אחרות לא ישימו לזה סוף אז זאת לא תהיה הפעם האחרונה".

כנראה שבעקבות כך החליט צעיר נער בן 17 מהיישוב הושעיה שבגליל לירוק לעבר שטרן ואמר לו: "זה בשביל הרב דוב ליאור", שטרן המושפל הגיש תלונה נגד היורק, בעקבות כך האיש נעצר בחשד שירק לעבר חבר הכנסת ואלוף במיל' אלעזר שטרן (התנועה), כשיצא מבית הכנסת ביישוב מצפה הושעיה בגליל התחתון.

שטרן אמר "זה היה אירוע קשה ובעיקר מביך" והוסיף "אני מציע להיזהר מהכללות, זהו עשב שוטה שלא מייצג את נוער הציונות הדתית ובוודאי לא את הנוער ביישוב שלי", והדגיש "יחד עם זאת, זוהי עדות נוספת לסכנה הכרוכה בחיבור הדת והפוליטיקה".

מקורבי השרה ציפי לבני מפנים אצבע מאשימה לנפתלי בנט בעקבות היריקה שחטף שטרן בפרצופו ואומרים: "היריקה בפרצוף של אלוף בצה״ל אלעזר שטרן יצאה מהפה של נפתלי בנט וחבורתו, כמו גם ההסתה השקרית. הבית היהודי הוא שמעדיף בנייה בהתנחלויות על פני כל אינטרס לאומי וביטחוני אחר של ישראל. התנועה, ובראשה לבני, תמשיך להוביל בתאום עם ראש הממשלה את התהליך המדיני כדי להשיג את היעד של שתי מדינות לשני עמים, שהינו אינטרס ישראלי חיוני".

צילום תמונה – פלאש 90

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.