צעיר ישראלי נהרג בפיגוע דקירה בצומת תפוח • בפנים: וידאו מההרוג, אביתר בורובסקי

מחבל פלסטיני התנפל על צעיר ישראלי בצומת תפוח, דקר אותו וחטף את נשקו. הנדקר נפצע אנושות וצוות מד"א נאלץ לקבוע את מותו במקום. אדם שהיה בצומת ירה במחבל ופצע אותו בינוני. הוא נעצר על ידי כוחות הביטחון

מחבל פלסטיני דקר הבוקר למוות צעיר ישראלי כבן 20 בצומת תפוח וחטף את נשקו. אדם נוסף שהיה בצומת הצליח לירות בפלסטיני באמצעות נשק שהיה ברשותו, והמחבל נפצע באורח בינוני.

צפו בוידאו מבורובסקי הי"ד:

מחקירה ראשונית עולה כי המחבל התנפל בסכין על הצעיר הישראלי, תושב אחת ההתנחלויות באזור שעמד בטרמפיאדה, והחל לדקור אותו פצעים אנושים. צוות מגן דוד אדום שטיפל בצעיר נאלץ לקבוע את מותו.
במקביל, המחבל – שנפצע באורח בינוני מהירי לעברו – פונה לבית החולים בילינסון בפתח תקווה. המשטרה עדיין מבצעת סריקות והצומת עדיין סגור לתנועה, בכדי לוודא שאין מפגעים נוספים באזור.
בעקבות הפיגוע, בוועד מתיישבי השומרון מפנים אצבע מאשימה כלפי צה"ל. "שוב הוכח שהסרת המחסומים מאפשרת למחבלים תנועה חופשית ותנאים קלים לטרור", נמסר מהוועד.

פיגוע הדקירה האחרון בצומת – לפני כשלושה חודשים
רק בינואר האחרון אירע פיגוע דקירה נוסף בצומת תפוח שבשומרון. נער כבן 17 נדקר בשעות הצהרים בבטנו. הדוקר, צעיר פלסטיני כבן עשרים מרמאללה, נתפס סמוך למקום על ידי כוח משמר הגבול. הנער פונה במצב קל עד בינוני לבית החולים בלינסון בפתח תקווה. הפלסטיני הודה בחקירתו כי הדקירה בוצעה על רקע לאומני.

ניר דבורי, כתב צבאי; יוסי זילברמן – מקור: חדשות 2 – רשת

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. האמת אתה לא שווה התייחסות …רק בגלל שמדובר בבן דודי היקר שנרצח אגיב בקצרה.
  אוי לה לאותה בושה שאתה גורם לתורתנו הקדושה בימי השבעה ובימי הספירה …זיכרון קצר??
  השתדלתי עד מאוד אך איני מצליח לרדת כה עמוק אל שפל המדרגה אליה ירדת..
  הצלחתי רק להתעלות ולהתפלל עליך שהיושב במרומים יחזירך בתשובה שלמה במהרה
  כי יש דברים שלא חושבים ובודאי לא אומרים ןלא כותבים.
  יהי זכרו של אביתר הי"ד ברוך.

  בן |
  הגב
 2. אתה יכול להתבייש שהנך קורא לעצמך בשם זה!!! התורה ודרכיה מתעבת אותך ואת דעותיך. דם יהודי שנרצח על היותו יהודי הוא דמך!! ואם הם לא הם היו מעבר לגבולות, זה היית יכול להיות אתה!!!!! רוקד על הדם!!! אם דעותיך, וקשה לכנות אותם כך, אלו הן, מוטב שתביע אותם בצורה שונה ובזמן הנכון, ולא כשאבא לילדים, ומביא חיוך על פניהם של עשרות חולים, בן להורים, ובעל לאישה- נרצח!!!!! על ידי אויבים ומרצחים. אינני שייכת למגזר זה, אך אני מעריכה אותם על חוסר פחדנותם ונאמנותם לארץ ישראל, שלא כמונו, שנהנים מבטחון — בזכותם!!!! ולא כל אחד שנמצא בראש מפלגה מייצג את כל אלו שחובשים כיפה זהה או שלא.
  בוש והכלם! וכדאי שתתן תגובה בבקשת סליחה, גם מהנרצח, שביזית את דמו הטרי, ומכולנו שבגללך נגרם חילול השם!
  ירדת לשפל המדרגה!!

  לימור שטרן |
  הגב
 3. כאשר דם יהודי נשפך כמים אסור להתייחס בציניות אף אם הדברים לכשעצמם נכונים

  יהודי כואב |
  הגב
 4. הציבור השפוי (הרוב) בארץ, יודע שהמתנחלים הם טפילים כלכליים.

  יש הסבורים שכדי לאפשר לעצמם את המשך הבזבוז המטורף שנוכחותם מייצרת, הם החליטו לחבור לצורר היהודים החדש ולהסית את האש נגד החרדים.

  בעקבות משאל העם הצפוי(?) נוצרה הזדמנות נהדרת להסביר להם מדוע תמיכה בפינוי והתכנסות לתוך הגבולות הלגיטימיים-בינלאומיים של המדינה, זה דבר שפועל בעצם לטובתם.

  אחינו הם. כפרה עליהם.

  (בשלב הזה יש להישען עם הגוף מעט ימינה, אבל בשליטה, להטות את הראש בחינניות ולא לשכוח לכווץ גבות כך שישדרו אהבה או רחמים או השתתפות בצער).

  אחינו המתנחלים היקרים, אתכם אנחנו כל כך אוהבים. אתם לא מבינים את זה כרגע, אבל אחרי שנסיים לפנות את היישובים אותם בניתם בעמל רב (על חשבון המדינה), אתם עוד תכירו בטובה שתצמח לכם ותודו לנו על כך.

  נציגי הציבור שלכם והרבנים (בסדר החשיבות הזה כמובן) רוצים שתמשיכו לסכן את עצמכם באפרת וב"מעלה טומטום", ושימשיכו לטבוח בכם בכבישים צדדיים וחשוכים בואכה חברון, חלחול וג'נין.

  אתם לא מזהים את זה עכשיו, אבל תדעו לכם שכל יהודי שנפגע בשטחים, תורם (מבחינתם) למדד ההזדהות עם מטרותיהם, מרחיק את האפשרות להסדר עתידי עם הפלסטינים, ובעצם מאפשר להם להמשיך להחזיק בג'ובים שכל כך חשובים להם.

  כל זה עומד להשתנות.

  כי אחרי שנסיים לרסק לכם את האידיאולוגיה, ולהרוס לכם את החיים באופן כללי, נכפה על ילדיכם חינוך אחר – טהור, ליברלי ונכון יותר. הם לא ייאלצו יותר לספוג מינקות את אידיאולוגיית הפחד ושנאת השונה, ויבינו שהשטחים אומנם שייכים לעם היהודי מבחינה היסטורית, אבל יש רצוי ויש מצוי (דוגמא: העיר אילת והגולן, שאינם בתחומי הארץ הקדושה ע"פ התורה, נמצאים בכל זאת בידינו מכורח המציאות).

  בסוף אתם תודו לנו.

  וחוץ מזה זה לא כ"כ נורא כי לא נגרש את כולכם! נשאיר כמה 'מכסות' של יישובים בשוליים, בהם תוכלו למסור את נפשיכם על מזבח הארץ הקדושה מידי פעם. פה דקירה, שם פיגוע, פה ושם אבנים ובקבוקי תבערה. אל תדאגו. מי שבאמת ירצה, יוכל להמשיך לזרום עם איכות החיים הייחודית הזאת.

  ברבות השנים הילדים שלכם, שייחשפו לחינוך אחר – חסכני ולא בזבזני – יעזרו לנו להסביר לכם איפה טעיתם.

  זה לטובתכם.

  תבינו, אי אפשר להמשיך ככה! בקופת המדינה נפער בור ענק, והמונים של מיליארדים ממשיכים להישפך על ההתנחלויות והגבעות והביטחון הלא הכרחי שאתם מייצרים (אנחנו מקווים שאתם לא נעלבים. אחינו. כפרה עליכם).

  לצורך העניין חברנו למרצ ולמפלגות הערביות והתעקשנו שלא תהיו בקואליציה.

  לא כי אנחנו או הם שונאים אתכם! ממש לא! אנחנו אוהבים אתכם!

  זה רק בגלל שהנציגים שלכם לא היו מאפשרים לנו לבצע את השינויים הגדולים. מעניין אותם רק ג'ובים, שליטה וכבוד.

  וזכרו: אם בעתיד יהיה משאל עם על השאלה "האם צריך לגייס בחורי ישיבות ולהכריח את החרדים ללמוד שטויות", אל תתמכו בצד החילוני!

  כי לנקום זו לא מידה יהודית. וגם בתורה כתוב שאסור ("ואהבת לרעך כמוך" וזה).

  נשיקות.

  אחיכם החרדים.

  שטיקל תיירה |
  הגב