צעקת הנערות מ"לב טהור" / טור אישי (וידאו)

אני צועק: הצילו! הן התארסו בכפייה בגיל 12 ו- 13, אחת מהן קיבלה אוטיסט בתור חתן, הופרדו ממשפחתן, נכלאו והועסקו כמשרתות ובעוד מספר ימים ייחרץ גורלן. אני קורא לכם: היזהרו!

מרגיש שחייב לצעוק לעולם!!! הצילו! בעוד מספר ימים, אמור בית המשפט להגנת הנוער באונטריו שבקנדה, לחרוץ את גורלם של שתי הנערות- האחייניות שלי, יהודית נחמה ומרים, שתיהן שבויות בידי הכת האכזרית "לב טהור".

לפני כ-3 שנים קיבלתי מידע על יהודית נחמה ומרים, שהיו כבר מאורסות (יהודית אז בת 13 ומרים בת 12!!) שהחתן המיועד שלה הוא ילד אוטיסט ופעלתי נמרצות למנוע את הנישואים.

אנשים שברחו מהכת סיפרו לי שאסרו על יהודית ומרים לדבר או לפגוש את אמם במשך שלוש שנים! כשיטת ענישה נעלו את מרים בתוך מרתף למשך חודשיים רק כי סירבה לחתונה עם הבחור הלוקה בשכלו, הסיבה לטענתם "שהיצר הרע יצא ממנה", אם לא דיי בכך, העבירו אותן בתוך בתים שונים בכת, שם שימשו לשפחות תחת השפעת כדורים פסיכיאטריים שנאלצו לקחת ועברו התעללות פיזית ונפשית קשה.

צפו: לב טהור ומנהיגם שלמה העלבראנץ מסוקרים בתקשורת העולמית
[alooma ref="fc203ace9c5ae6b702781ed195c340dd.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

לפני כחצי שנה בית המשפט להגנת הנוער בקיובק שבמונטריאול, דרש להוציא את הבנות מחזקתם באופן מיידי לאחר שהבין שאכן עברו התעללות והזנחה קשה, רגע לפני שמומש הצו, חברי הכת ובהן האחייניות שלי הוברחו לאונטריו.

לפני כחודשיים נתפסו סוף סוף הבנות ע"י הרשויות בשדה התעופה בדרכן למקסיקו, כשמטרת הכת בעצם להבריח אותם לגואטמלה, אליה הוברחו אחותי ושאר ילדיה. בינתיים יהודית נחמה ומרים נשלחו למשפחות אומנה בטורונטו ועוברות מעין שיקום אצל משפחות נורמטיביות ואיכותיות אשר מטפלות בהם במסירות נפש של ממש ומחזירות אותן לאט, לאט לשפיות החיים.

ב- 29/05/14 אמור השופט הקנדי לחרוץ את גורלן ולהחליט, האם לשלוח את הבנות אלינו לישראל, למשפחה האמיתית שלהן, שכל כך אוהבת ונלחמת למענם כבר במשך שנים או להחזירם לכת האכזרית שמטלטלת את נפשן אל גורל לא נודע ולקחת סיכון שהפעם גורלן יהיה רע ומר אף יותר מקודם.

לצערנו שלמה העלבראנץ, מנהיג הכת,מרשה לעצמו להחזיק עורכי דין בשווי של 1000 דולר לשעה שיצדיקו את מעשיו ויכסו אחר פשעיו, הוא משחד כל מי שרק אפשר ואנו המשפחות, לעיתים, נשארים חסרי אונים אך בהתמדה ממשיכים במאבק על הצדק ועל הזכות לחירות ולחיים נורמליים ליקירנו שנשלטים על ידו.

יהודית ומרים גדלו בתוך הכת, לאבא מסכן וחולה, שהולך כעיוור ומאפשר לפושע שלמה העלבראנץ, ולחברי ההנהלה בכת להתעלל באשתו ובילדיו, קנדה מאפשרת לו להחזיק בשמונת ילדיו רק כיוון שהוא בגיר ואף על פי שהוא ידוע כ"חולה נפש". עוד נמסר לי שיהודית האחיינית שלי ביקשה מעורך הדין לחזור לכת, היא אינה מכירה חיים אחרים ואינה יודעת שהגעתי עד לגוואטמלה, אליה הוברחה אחותי ושאר ילדיה ולצערי גיליתי שגם שם ההזנחה וההתעללות נמשכת.

ליהודית ומרים אין משפחה בקנדה, כך שאין הגיון שיחזרו לשם וכאן בישראל אנו מוכנים ומצפים לבואן.

אני עודד טוויק, נלחם לא רק למען האחיינים שלי, אלא למען כ- 130 ילדים בכת אשר עברו ועדיין עוברים התעללויות קשות, כרגע בשארית כוחותיי מנסה להציל את שתי הנפשות האומללות האלה, שעוד צריכות לעבור שיקום ארוך ואנו המשפחה בישראל משתוקקים לעזור להן להתחיל בדרך החדשה. יחד איתי נלחמים גם שאר בני המשפחות השונות שילדיהן נפלו ברשתות הכתות השטניות הללו והן שבויי גוף ונשמה בידי אנשים אלו.

כולי תקווה שהצדק יצא לאור והשופט באונטריו ישלח את הבנות אלינו, לבית החם ולא לגוב האריות, משם מבטיח להמשיך ולפעול לטובת כל שאר הילדים.

אני קורא מכאן, לכל הורה באשר הוא, שימו עין על ילדיכם, גם כשהם כבר בוגרים בידקו שלא יימשכו לכתות השונות, הדרך חזרה- היא כמעט בלתי אפשרית. אל תתנו להם להיגרר לקיצוניות יתר וללכת שולל אחר אנשים ששוללים מהם את חירותם וכבודם העצמי.

ותתפללו להצלחת הנערות, אחייניותיי, ולרחמי שמיים מרובים.

לכתבות נוספות: ילדים מוברחים וחסידים נעדרים
אכזריות ב"לב טהור"

 

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זכויות האדם גבוהות יותר מכל זכות.
  לא יודעת אם זה שלקח עורך דין בהרבה כסף זה מה שיעזור לו.
  שום דבר בעולם לא מצדיק התנהגות כזו

  נמאס מכל החולי נפש האלה!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. קצת אירוני שאדם דתי קורא ללב טהור כת.

  כל החצרות החסידיות הן כתות.
  כל הזרמים הליטאיים הם כתות.
  כל הדתיים בסופו של דבר מאמינים בסבא בלתי נראה בשמים וכולכם מטורפים באותו האופן.

  יבגני בוסקילה |
  הגב
 3. ומה נראה לך, משתמש אנונימי?? שיש נערה, אישה או איש ששמחים לחיות בעבדות, אולי, זה מה שהן רוצות כי הן לא מכירות צורת חיים אחרת ואלי כי הן שבויות בשכל ונפש על ידי איומים והפחדות על חייהן על בני משפחתן. היכן שמעת שזוהי צורת חיים אפשרית ולגיטימית. וכי התורה שהיא תורת חיים, מאשרת סגנון חיים כזה? האם הוא מורה לכך? רומזת?? לא!!!! התורה מצווה "וחי בהם" חיים מלאים , טובים ומאושרים, לא דרך של כפייה, אבדון, התעללות, קיצוניות ועבדות.

  חיה |
  הגב
  • חיים של תורה הם חיים לפי דעת גדולי הדור ולפי מה שנכון ואמת, וזהו !

   אם הם מתנהגים על פי הלכה , והם רוצים להמשיך בדרך זו , על סמך מה אפשר לתקוף אותם ?!

   מה דעת גדולי ישראל בעניין ? מה באמת קורה שם ?

   קיצוני אפשר להגיד את זה על כל קבוצה !
   העובדא שהיא שונה ממך ויותר שמרנית ממך לא עושה אותה פסולה !

   קודם כל אם באמת יש כאן פחד איומים וכפייה זה דבר אחר
   אבל מנין לנו ? הכל שמועות ! גם על הציבור החרדי בארץ תמצא המון חוזרים בשאלה שבבניקים וכוכ שיפתחו פיהם לרעה על הציבור !

   מתוך הסרטים הילדים לא נראים לא עצובים ולא מוכים
   דווקא הפוך !

   הרבה תקשורת ושנאה נגד קבוצה שכל העוול שלה הוא היותה שונה
   בדיוק אותה שנאה שפועמת בגוי לעבר היהודי
   פועם בחילוני לעבר החרדי
   ופועם בחרדי מודרני לציבור חסידי קיצוני
   וכן הלאה גם בתוך תתאי קבוצות !

   אין לנו שום זכות לזלזל בדרך שונה גם אם יחסית אלינו היא קיצונית מאוד

   דן |
   הגב
  • הכל שקרים.חקרו כמה וכמה פעמים והתברר שהכל שקרים.זאת קהילה עם אנשים נפלאים בעלי סבלנות וסובלנות אין קץ.פשוט סובלים מעלילות על לא עוול בכפם.מכירה מקרוב באמת לא להאמין לעלילות האלה.

   ברכה |
   הגב
 4. מה רצון הבנות הלאה ??

  מה שחוצפה פה זה לזלזל בקבוצה שלימה רק בגלל שהם חיים שונה מאיתנו
  איזו חוצפה !!
  מה אותם בנות רוצות ? מישהו שאל אותם ??
  ואיך הם יגדלו את בנותיהם אח"כ מישהו שאל ?? כרנאהשהם ירצו שיגדלו כמו שהם עצמם גדלו!

  כל הסיפור הזה יכול לקרא עם כל קבוצה יהודית ! מה עם ברית מילה ? מסכן התינוק וכו
  מה זה שחיטה מסכנה הפרה ?
  מה זה ילדים בלי טלוויזיה מסכנים …

  מדובר בזלזול בקבוצה שלימה שחיים בדרך מסויימת כבר הרבה זמן ורוצים להשאר בדרכיהם
  ואנחנו מזלזלים וושים בעיות רק כי זה לא נראה טוב לפי הנתנים שלנו !

  תשאלו את הילדות מה הם רוצות!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. הכי מקומם שמבחינה משפטית אי אפשר לעצור את ההתנהלות הלא מובנת הזאת, ושהם בטוחים שהכל בסדר ולגיטימי

  יוסי |
  הגב
 6. ואיפה לעזזל הרשויות..איפה הממשלה?? אמנון לוי צבר רייטינג על הגב של המשפחות וזנח אותם..מאז אף אחד לא מסכים לגעת בסיפור יותר..כולם עונים ביובש שרק הוא אמור להתעסק בעניין "לב טהור" והוא מצידו מסכם שנעשה הכל..אם אכן נעשה איך יתכן שאנו עומדים מול סיפור כזה ועדיין הסובבים אדישים לו?? למה אף אחד לא מרים כפפה ועוזר..אף אחד לא מוגן זה יכול לקרות לכל אחד..השיטה בה הם צדים את הנפשות האומללות יכולה לפתות כל אחד..המסווה ששם הכי קרוב לה' ..שאף אחד לא יגיד אצלי זה לא יקרה..צריך לטפל בשורש הבעיה..ואם לא יהיו כתות רק אז נוכל לישון בשקט..נחמה ומרים..ליבי איתכן..מי ייתן ובעלי המאה והדיעה יתעוררו ויחבקו אתכן אלינו..כנראה שהם ששכחו שמי שמציל נפש אחת כאיחו הציל עולם ומלואו וכאן..קם בחור וצועק ורוצה..תעזרו לו!!!

  keren |
  הגב