צפון קוריאה מאיימת לתקוף את אוסטרליה

הרשויות בצפון קוריאה עצרו אזרח אמריקאי שניסה לעזוב את המדינה. במקביל, המשטר איים לבצע תקיפה גרעינית על אוסטרליה.{"נטביע ונתקוף" }

המתיחות בין צפון קוריאה לארה"ב הולכת וגוברת:  הרשויות בצפון קוריאה עצרו אזרח אמריקאי שניסה לעזוב את המדינה. במקביל, המשטר איים לבצע תקיפה גרעינית על אוסטרליה.

הרשויות בקוריאה הצפונית עצרו בסוף השבוע אזרח אמריקאי־קוריאני שעמד לצאת בטיסה מנמל התעופה. האיש הוא פרופסור באוניברסיטת ינביאן למדע ולטכנולוגיה בסין ובחודש האחרון הוא שהה בקוריאה הצפונית לצורך פעילות של סיוע ורווחה למקומיים.

במקביל, איימו הצפון קוריאנים לפגוע בנושאת המטוסים של ארה"ב שנמצאת בדרכה לחצי האי הקוראני. "הכוחות המהפכניים שלנו במוכנות קרבית כדי להטביע את נושאת המטוסים המונעת בכוח גרעיני במכה אחת", נכתב ביומון. עוד צוין כי מכה נגדה תהיה "דוגמה מוחשית להפגנת הכוח של הצבא שלנו".

ואם לא די בכך, בצפון קוריאה הזהירו את אוסטרליה מתגובה צבאית גרעינית, "אם אוסטרליה תמשיך ללכת בעקבות ארצות הברית כדי לבודד ולחנוק את קוריאה הצפונית זה יהיה מעשה התאבדותי שיהיה במסגרת של מכה גרעינית של הכוח האסטרטגי הצפון קוריאני", נכתב בסוכנות הידיעות הרשמית של קוריאה..

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.