צפו: "אבא נמצא? כאן ח"כ משה גפני" (וידאו)

ח"כ משה גפני הגיע הערב לסיור במטה המיפוי והמחשוב של "יהדות התורה" במוקד חיפה. גפני ביקש להצטרף לפעילות אף בעצמו וביצע שיחות במוקד המטה. לאחר מכן בירך גפני את מאות הטלפניות שפועלות להצלחתה של המפלגה במשך ימים ארוכים. צפו.

ח"כ משה גפני הגיע הערב לסיור במטה המיפוי והמחשוב של "יהדות התורה" במוקד חיפה. גפני ביקש להצטרף לפעילות אף בעצמו וביצע שיחות במוקד מטה המיפוי והמחשוב בסניף הצק – פוסט בחיפה.

בוחרי יהדות התורה מקבלים בימים אלו שיחות טלפון לבירור הנקודות הרלוונטיות לארגון מושלם של יום הבחירות, ראשית עצם הפנייה האישית להביא את דבר המערכה לכל משפחה, בדיקה לגבי הימצאות תעודות זהות או אמצעי זיהוי תקין נוסף כדרכון ישראלי בתוקף או רישיון נהיגה בתוקף, מעברי דירה, ילדים נשואים, דירות מחולקות, הימצאות מחוץ לעיר או הארץ ביום הבחירות, טלפונים זמינים ישירים של כל אחד מבני הבית, מוסדות הלימוד של הילדים, ועוד פרטים רבים.

המשפחות הופתעו לשמוע את קולו של ח"כ משה גפני שמבקש לברר כי ישנם תעודות זהות בבית להצבעה ועד למיקום הקלפי בו הם בוחרים.

הערב תוגברו המוקדים בערד ובחיפה עקב השבתת מוקד ירושלים בעקבות מזג האוויר וכמו כן התמקדו במוקדים בשיחות לבוחרים בערי ירושלים וצפת עקב נוכחות מלאה של הבוחרים בביתם.

לביקור במוקד חיפה התלוו ראש מועצת רכסים וחבר הנהלת מטה הארגון יצחק רייך, חבר עיריית חיפה ואחראי על וועדות הבחירות במרחב צפון מיכאל אלפר, מנהל לב לאחים בחיפה, ומנהל מטה "תנועת התשובה" באזור צפון מנחם קפלן, שלמה פולק עוזרו של ח"כ גפני, משה אדלר ופיני טננהויז מנהלי מטה המיפוי והמחשוב הארצי ומנהלי חברת הטלמרקטינג בחיפה.

בתוך כך ביקר מנהל מטה הארגון מנחם שפירא במוקד ירושלים וסקר מקרוב את מערך מטה מיפוי ומחשוב. במוקד זה פועלות 110 טלפניות מאחת מחברות הסקרים המובילה בישראל ובימים אלו מבצעות את עבודת המיפוי ליהדות התורה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.