מסע הפרובוקציות של זרקי נמשך: "תומך בלפיד. לא מפחד מאף אחד". צפו בדבריו של זרקי

מסע הפרובוקציות של אבי זרקי נמשך: "תומך ביאיר לפיד. לא מפחד מאף אחד. מי שלא מתאים לו שילך לשתות מים מים המלח". זרקי בלי כפפות

המוהל הראשי של ת"א אבי זרקי ממשיך במסע הפרובוקציות, יוצא למתקפה חזיתית נגד החרדים ומביע תמיכה ביאיר לפיד. זרקי התראיין לתכנית "צינור לילה" בערוץ 10 שם אמר כי הוא תומך בלפיד כי דרכו היא דרך האמת. "כל דבר שהוא אמת אני שם. חותמו של הקדוש ברוך הוא אמת ואם אני שומע דברים אמיתיים מיאיר לפיד, שאני מאוד מעריך אותו, אז למה שאני לא אתמוך".

"גם אני בתור אחד שמשתייך למגזר החרדי, כשאני שומע דברי טעם והיגיון מפי אדם מכובד, שר האוצר של מדינת ישראל, בהחלט אני תומך בדברים שלו". זרקי נשאל איך אפשר להוציא את הציבור החרדי לשוק התעסוקה ולצבא כאשר אורחות חייו עד היום סותרים את זה. לדברי זרקי, "אני לא רק דתי אני גם רב בישראל ומחזיק קהילה מאוד מכובדת. זה שהם התרגלו, אז הם ישנו את ההרגלים שלהם. לכל דבר יש התחלה ולכל דבר יש סוף".

צפו בדבריו: (באדיבות ערוץ 10)

קראו עוד בנושא:

הרב זרקי: מי שיביא לי מידע על סחיטות באיומים יקבל 5000 דולר

חשיפה בלעדית: "הרב" אבי זרקי במגעים סופיים להשתתפות ב"אח הגדול"

לדבריו, "גם כשאני הלכתי לצבא, הגעתי לראש הישיבה שלי ואמרתי לו שגיע לי מזל טוב, חתמתי על וויתור מעמד של תורתו אומנתו, ואני מתגייס. הרב אמר לי צריך לקרוע עליך קריעה. שאלתי אותו מה קרה. הוא אמר לי חבל על כל התורה שלמדת ועל כל הבן תורה שבך, אתה תקלקל, תהיה גוי, תזרוק את הכיפה. אמרתי לו חס וחלילה. הוא אמר לי אתה לא יודע לאן אתה הולך, לתוך לוע הארי. אמרתי לו שאני תל-אביבי, גר בקאסבה של דיזינגוף, הייתי דתי ונשארתי דתי. זה המדינה שלנו".

לדבריו ישנם חרדים רבים שעובדים, ואין עם זה בעיה. "הם שבויים באיזשהו מקום שלא נותנים להם. מגדירים אותם כסוג ב' והגיע הזמן לעשות לזה סוף".

כשנשאל האם הוא לא מפחד, ענה זרקי: "למדתי בצבא או שאתה הורג או שאתה נהרג, במלחמה כמו במלחמה". לדבריו, "אין לי פחד מכלום. כולם יודעים איפה אני גר ומה מספר הטלפון שלי. כל אחד שרוצה לנסות שיבוא. איך אמר יאסר ערפת "מי שלא מתאים לו שילך לשתות מים מים המלח".

זרקי שב והכחיש את חשיפת "קוקר" על כניסתו לתוכנית "האח הגדול".

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בחור אומלל ומסכן מי בכלל מתייחס הו רוצה רייטינג מצא ערוץ מסכן שהעלה אותו

    משה |
    הגב
  2. הוא לא נרגע מה יש לו כל יום יצאה חדשה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב