צפו: אזולאי חרש את הצפון(גלריה)

השר לשרותי דת דוד אזולאי וצוות לשכתו ירדו היום (ב׳) לצפון הארץ לסיור שטח מקיף במועצות הדתיות לעמוד מקרוב על צרכי הדת ושרותי הקבורה בערי הצפון

השר לשרותי דת דוד אזולאי וצוות לשכתו ירדו היום (ב׳) לצפון הארץ לסיור שטח מקיף במועצות הדתיות לעמוד מקרוב על צרכי הדת ושרותי הקבורה בערי הצפון.

השר אזולאי פתח בסיור במועצה הדתית בכרמיאל שם נפגש עם רבני העיר הרב מלכה והרב מרגלית ועם יו״ר המועצה הדתית ר׳ שאול פרץ. בפגישה הועלו בפני השר הבעיות העומדות על סדר היום ועניין המחסור בכו״א בבית העלמין ובמקוואות. יו״ר המועה״ד אף הדגיש את החוסר בבתי כנסת בשכונות מסוימות כאשר התושבים צועדים בשבתות וחגים מרחקים של שלושה קילומטרים ויותר.

שר הדתות הנחה את הדרג המקצועי במשרדו לבחון את האפשרויות למתן פתרונות מיידיים בכל הנדרש. בהמשך נפגש השר גם עם ראש העיר מר עדי אלדר וסיכם עמו על שיתוף פעולה בין המשרד לשרותי דת לבין הרשות המקומית בכל הקשור לנושאי דת.

ביקורו של השר בצפון היווה כמעין עלייה לרגל של ראשי מועצות מכל האזור שבאו להיפגש עם השר והעלו את כלל מצוקת שרותי הדת באזור מגוריהם. בין הייתר מהערים והיישובים נהריה, שלומי, עכו, טבריה, מעלות, כפר תבור, יקנעם, ועוד. כמו כן השתתפו מנהלי אזורי הצפון מטעם ש״ס ר׳ עמי אילוז ור׳ נחום אסולין.

AhkaDLtOzkyRcoUJlqrn_EeZstS7_ovSRDCsrMC7f15I

Anff4Xk1m0wO4NxNJ7MZfE_2Oml_4eRQouq_mWUtFkZD

Aq6nT9WDIZHypYPGo3ANZtz1bQ0dl-dJ03Oy2xSjV3yl

AvvLd8LIFocXpAzUcagHI4RhWnSaYZm5UztMRRfwM2ow

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כסף ועוד פעם כסף נציג אגודת ישראל בתל אביב מורגנשטרן שהיה יושב-ראש דירקטריון חברת עתידים השאיר תחנת הדלק פתוחה בשבת. נציגי השבת בתל אביב היום נפתלי לוברט לא מעניין אותו השבת רק תקציבים רץ לבחירות על שם ת״א השבת השבת השבת השבת אבל נוסע שבת לא עלה במועצת עיריית תל אביב לא אפילו פעם אחד. נציגי יהדות התורה והשבת בירושלים לא פרשו אפילו פעם אחד על השבת ממועצת עיריית ירושלים אולי פעם אחד שדיברו על השבת הם הצביעו ביחד עם ראש העיר מחלל השבת. בנימין שרנצקי נציג יהדות התורה והשבת ויה הנציג מטעם השבת שהצביע ביחד עם שלמה להט בעד פתיחת מסגד חסן בק ביפו תמורת תקציב לסמינר שרנצקי בתל אביב. אולי שיגיע לבריסק ואז סולוביציק ילמד איך מקבלים אדם כמוהו, למה היה ביקור ממלכתי בישיבות חרדים? כמו ביקור נשיא המדינה, שפתח הבוקר את שנת הלימודים בחינוך החרדי בביקור בתלמוד תורה 'דיברות משה' בשכונת הר נוף, ישיבת חברון וכו' אוי לאותה בושה – במקום להביא גדולי תורה מוסר וחסידות, הביאו מחללי שבת, אוכלי נבלות וטריפות ביום הכיפורים, בועלי נידות, מרבים ממזרים, "נואפים" משומדים, ערב=רב, עמלקים, שונאי הקב"ה ותורתו, "ציונים ארורים" וכו' לאן הגענו? תגידו לי, את זה מראים לילדים צעירים? במי מתגאים? במחללי שבת? באוכלי נבלות וטריפות? איך מעיזים נגד ד' ית? מי שמבקשים לחנך את ילדי ישראל החרדים להביא ביום הראשון של הלימודים דמויות של היטלר יש להם להתביש, מדובר במי שהם כל כך רחוקים מיהדות, ומשמירה על המצוות, מדובר במי שהם מחללי שבת בפרהסיא, במי שהם אוכלי נבלות וטריפות, בועלי נידות ברבים בלי שום בושה, מגייסי בני ישיבה לצבא השמד והניאוף כידוע לבית זונות הכי גדול במדינת איזראל, אותם מראים לילדים כבר ביום הראשון של החיידר? ומה יביאו לילדים בהמשך השנה כדי לקלקל אותם??????? או שמא היו צריכים להביא רבנים ואנשים חשובים צדיקים שלילדים יהיה ממי ללמוד?

  התירוץ היא בגלל שנציגי החרדים, ביחד עם רבניהם ומנהיגים, הם רשעים צרורים, פושעים, רוצחים, מגלים פנים בתורה שלא כהלכה, שונאי השם יתברך, שונאי הדעת, הדבר היחידי שחשוב להם היא הכסף של עוכרי ישראל של הציונים החילונים, כסף של שמד.

  זה פני היהדות החרדית היום, שנציגים חרדים שחיים כמו בהמות, לא איכפת להם מהקב"ה ושהם עושים פשע, כמו נציגים המבקשים להתחנף לראש העיר החילוני, ולנשיא המדינה החילוני, שהביא אותם לחיידר חרדי, והרסו בכך את החינוך כבר ביום הראשון, ומי יודע מה יהי ההמשך, עד כי בסוף השנה נזכה שהילדים האלו יהיו משומדים לגמרי ח"ו, בהסכמת המנהיגים עבור "כסף השמד" רק כסף חשוב להם!!!!!!

  הם אינם הדמויות ממי שיש ללמוד? עדיף שילדים טהורים אינם רואים אותם כלל ולא יודעים מי הם, [הלא אסרו רבותינו להסתכל בפני אדם רשע] במיוחד בימים אלה של חודש -א-ל-ו-ל- כשנשיא המדינה הכתים את עם ישראל כולו בכתם שלא הוכח עד היום שיהודי שרף את הילד הערבי, וראש עיר י-ם שמחלל את קדושתה של ירושלים בגאוה ובשמחת הלב, בצורה הכי פרועה למשל ע"י מצעד הניאוף, וחילול שבת מתוך אכזריות, יודע רבונו ומתכון למרוד בו!!! וכו'.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב