ואין מושיע: אכזריות המחבלים בזירת הפיגוע(וידאו)

סרטון מזירת פיגוע הדקירה שאירע היום (רביעי) בירושלים מתעד את המחבלים דוקרים שלושה אזרחים באכזריות, בדקות הראשונות אין מי שמסייע לנדקרים. צפו. {תיעוד מצמרר}

בסרטון שהגיע לידי אתר ynet ניתן לראות את המחבלים ענאן חאמד ועיסא עסאף ממחנה הפליטים קלנדיה מתנפלים על אזרח ודוקרים אותו ללא הרף.

שני ישראלים קיפחו את חייהם בפיגוע. האחד הוא עופר בן ארי, בן 46 מירושלים שמת ככל הנראה מירי של שוטרות מג"ב שחיסלו את המחבלים, והשני הוא הרב ראובן בירמכר מצוות ישיבת "אש התורה" בן 45 גם כן מירושלים.

בתיעוד הבלעדי ניתן לראות שלאחר שהמחבלים נורו, קבוצה של אזרחים מתחילים להיאבק באחד המחבלים, מכים אותו ובועטים בו.

במשטרה מציינים כי אחד המחבלים ניסה לאחר הירי בו לקום והשתולל באופן מאיים בעודו אוחז בסכין.

מוקדם יותר היום דקרו שני מחבלים שני בני אדם בשער יפו בעיר ופצעו אותם באורח קשה. אדם נוסף נפצע באורח אנוש מירי שוטרות מג"ב שנטרלו את המחבלים ומת בבית החולים שערי צדק מאוחר יותר. אחד המחבלים נהרג במקום ואחר מת מפצעיו בבית חולים.

בהמשך ניתן לראות שלאחר שהמחבלים נורו, קבוצה של אזרחים מתחילים להיאבק באחד המחבלים, מכים אותו ובועטים בו. במשטרה מציינים כי אחד המחבלים ניסה לאחר הירי בו לקום והשתולל באופן מאיים בעודו אוחז בסכין.

האזרח נראה בסרטון כשהוא מכה נמרצות באמצעות מוט את המחבל השרוע על הרצפה. בעודו מתרחק מהאזור, נראה האזרח זורק את המקל. בשלב זה נראים אזרחים אחרים מנסים לבעוט במחבל אולם השוטרים במקום מצליחים להדוף אותם. עם זאת, אחרי כמה שניות נראה גם אחד השוטרים בועט במחבל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.